Naruto filmy

Naruto shippuuden movie 3

22. srpna 2009 v 17:30
Dávám to sem jen na rychlo, protože jsem právě zjistila, že bude další konkrétné třetí film naruto shippuuden, nevim jak vy, ale já to zjistila až teď a mám z toho ohromnou radost. Do kin by měl přijít 8.1.2010 bohužel v JAponsku. Tak jsem dávám jenom ještě trailer:

Naruto Shippuuden 2 Kizuna (Pouta)

3. července 2009 v 12:00

Naruto Shippuuden 2 Kizuna (Pouta)


Název v originále: Naruto Shippūden 2: Bonds
Režie: Hajime Kamegaki
Datum vydání: 2.4.2008

Tento film je pátý oficiální film z Naruto, a druhý z Naruto Shippuden.
Záhadná skupina ninjů, nazývající se Sora-nin z Sky Country zaútočí na Konohu, protože v minulosti ve válce mezi Shinobi, Konoha tuto vesnici porazila. Nicméně se chtějí teď pomstít celé zemi Ohně.
Útočníci dokážou létat na podivných strojích, které využívají k letu jejich chakru. Když už je po útoku, objeví se talentovaný doktor ze sousední vesnice, který v Konoze pomůže.
Později se ale objeví chlapec, Amaru, který hledá svého senseie a tím je právě ten doktor. Musejí totiž pomoci své vesnici. Na jejich cestě je doprovází jak Naruto, tak i Sakura a Hinata, které předtím velmi těžce pracovali v nemocnici.
Cestou se dovídáme chlapcovu minulost a když skončí s Narutem v řece, zjišťujeme také, že to není chlapec ale dívka x)

Mezitím v Konoze plánují protiútok. Tsunade složí speciální tým - Kakashi, Shikamaru, Sai a Shino.
Za to Orochimaru za tím doktorem posílá Sasukeho.
Když Narutův tým dojde do vesnice, zjišťují, že z budov jsou ruiny a nikde nejsou lidé, Hinata se ztratí, Naruto bude nucen v boji aktivovat svou Kyuubi-chakru a všechno se začíná komplikovat, když se doktor obětuje kvůli Amaru….
Nakonec bude Sasuke nucen bojovat společně s Narutem. Boj skončí dobře a Sasuke se nakonec vrací k Orochimrovi jako by se nic nestalo…ovšem vzpomíná na Narutova slova co pronesl "Určitě tě přivedu zpět do Konohy, Sasuke!"

Tento film se nám poměrně líbil, těšili sme se na něj i z důvodu, že tam po hodně dlouhé době bude Sasuke z Shippudenu, protože ten se tam docela dlouho neobjevil xD Děj byl zajímavý, i když někdy poněkud zamotaný…Celkový dojem byl pozitivní :) takže se těšíme na případné další Naruto movie n_n

Mission: Protect the waterfall village

15. září 2008 v 12:09
Nevíme jistě jestli patří mezi Naruto movie, ale je to oficiální z edice Naruto. (možná je to jen speciál díl, který ale nepatří mezi normal díly, ptž nebyl zveřejněný XD) Autor je stále Masashi Kishimoto, jako u seriálu, takže to není žádná parodie, nebo podobně. Tea tenhle film pořídila, když byla na jazykovym pobytu v Irsku...a sem jí vděčná, že ho koupila, protože to byl krásnej film :)...a dokonce nám ani nevadilo, že byl jen s anglickými titulky^_^ náhodou jsme všemu rozuměly =)
Jmenuje se -
Mise: Zachraňtě vodopádovou vesnici (Mission: Protect the waterfall village)
Film začíná vyprávěním Sakury (v podstatě nám to přišlo jako její deník) o misi týmu 7. Tým 7 je tady ještě původní, takže to zapadá na začátek časové linie v Narutovi.
Jejich mise je dopravit velmi důležitého člena Shibukiho vodopádové vesnice domů. Je nazýván hrdinou a lidé z jeho vesnice k němu přímo vzhlížejí. Tým 7 ale při své cestě zjišťuje, že je to velký staršpytel (což je možné vidět hned skoro v první scéně, když se poleká i prolítajících ptáků)
Když už jsou u vesnice Kakashovi přijde zpráva, že musí náhle na jinou misi a že se pro ostatní vrátí později. Sakura, Sasuke a Naruto tedy zatím pomáhají dvěma dětem z vesnice s čištěním řeky...později se ale dozvědí, že Vodopádová vesnice byla napadena a jejich původně lehká mise nabýrá úplně jiný směr...a Shibuki musí sebrat všechnu odvahu, aby mohl také pomoc a potvrdit tak svou pověst hrdiny.
Na dvd byl i 17minutový bonus, který byl úplně dokonalý XD
Konohamaru se zamiloval do jedné spolužačky, která ale musela odcestovat a on ji chtěl dát vzácný červený čtyřlístek...který je ve vesnici snad jediný a je velmi chránění. Jde k Narutovi požádat ho o pomoc a on si z toho udělá misi...a její plnění je velmi vtipné, navíc se pak přidají i Sakura se Sasukem. Konohamaru s Narutem ho získají, ale po menší bitvě, která se odehraje, to čtyřlístek nepřežije. To ale Konohamaru vyřeší trochou lepenky XD a své vyvolené ho ještě stihne předat :)

Naruto Shippuden movie

4. června 2008 v 12:00 | Klára
Naruto Shippuden movie

Takže tento film přišel do japonských kin 4.8.07, ale konečně jsme se ho dočkali i my s českými titulky ^_^

Hned ze začátku musíme podotknout, že grafika tohoto, v pořadí již čtvrtého Naruto filmu, je skoro bezchybná a oproti dřívějším (tedy hlavně druhém filmu) byla opravdu dobrá. Příroda jako živá a postavy dobře propracované. Abychom ale moc nepřechválily tak na druhou stranu občas můžeme vidět scény kompletně zpracované počítačem (jedná se o například o kamennou armádu), které lze celkem dobře rozeznat. Někdy až příliš dobře.

Ale dějová zápletka byla hned ze začátku chytlavá, kdo by totiž čekal, že se hned v prvních minutách ocitneme na pohřbu hlavní postavy - Naruta. A hlavní zápletkou je - velmi nečekaně - záchrana světa XD

Jde hlavně o to, že je vypuštěn démon, který se potřebuje dostat do svého původního těla, dřív než ho zapečetí kněžka a pak chce "ovládnout svět". A právě kněžku musí na misi ochránit Naruto a sním Sakura, Neji (musím říct že právě to byl jeden z důvodů proč se ze všech Naruto filmů líbil spoluadmince Tee nejvíc právě tento XD) a Lee. Neji byl kapitán skupiny což u Naruta vyvolalo nejprve menší averzi ( za to u Tey tím zaručeně zabodovali ^_^)

Takže myslím, že další plus tohoto filmu byl právě výběr postav, které jsme v Shippudenech ještě neměli tolik možností vidět. A na pár krátkých scének si tam vlastně zahrála většina. (jako při boji s vypuštěnou kamennou armádou: Kakashi, Gai, Tenten, Temari, Shikamaru, a pak taky Kiba, Hinata, Tsunade, Kurenai, Shizune, a další…) I když mě trošku mrzelo, že Kiba tam měl jen jeden záběr, když proběhl s Kurenai a Hinatou vesnicí…ale tak to je osobní názor XD.

Již zmíněná kněžka byla vychována právě pro chvíli kdy bude pečetit démona. Nikdo ji jako malou neměl rád, protože mohla vidět jejich osud a jak zemřou - a když zemřeli byl to právě důvod proč nezemřela kněžka a právě to byl způsob její ochrany. Zpočátku byla velmi nepříjemná a chovala se namyšleně, ale samozřejmě že časem ji Naruto pomohl "převychovat" :)

Film končí tím, že Naruto opět dokáže, že osud se dá změnit, a že si ho může řídit každý jak chce sám. A s použitím trochu přehnaného "super rasenganu" pak navíc přivolá opravdu moc hezký (i hezky graficky zpracovaný) výbuch sopky.
Hlavně musíme doporučit nejlepší scénku filmu, a to po skončení titulek…zjistíte, že Naruto se opravdu nezdá a že bychom se mohli případně těšit na Naruta juniora XD (no, snad ještě ne XD)

Závěrem se můžeme těšit na další Naruto film s názvem Naruto Shippuden: Bonds, jehož premiéra bude v Japonsku 8. srpna letošního roku (2008). Myslím, že hlavně některé fanynky určitě potěší, že se zde setkáme se ztraceným Sasukem.
Ale zatím nám musí stačit tento film, který ala opravdu stojí za to vidět ^_^
Jak je vidět Sakura s Narutem stále nemůžou slyšel jméno Sasuke XD

Naruto film 4

15. října 2007 v 18:36
NARUTO FILM 4
Naruto film 4 se poprvé objevil v japonských kinech 4.8.07. Stejně jako ostatní filmy bude ale s titulky a ke stažení nejspíše až vyjde na DVD, což je obvykle v dubnu....Takže na tento film si budeme muset ještě počkat :( ...Ale kdo viděl upoutávky tak je jisté že tehle film bude zaručeně nejlepší, takže se ho už nemůžem dočkat :), ale prozatím musíme vystačit jen s těmi upotávkami...XD A tady je kratičký obsah o čem přibližně ta čtyřka bude: Hádes plánuje vytvořit svět podle vlastních představ a něco přivést zpět. Jediná kdo ho dokáže zastavit je kněžka ze Země Démonů, Shion. Hádes vyslal svoje nejsilnější čtyři bojovníky, aby Shion zabili. Naruto a jeho tým byly pověření kněžčiným doprovodem. Duchové podsvětí se chystají zničit všech Pět Zemí. Dokáže Naruto Shion ochránit a zastavit zlo?

Naruto film 3

15. října 2007 v 18:35
Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova, Dattebayo!

Film začíná vyprávěním Tsunade o Měsíční zemi. (Samozřejmě nezapomene zmínit, že tam mají dobré kasino :)) Potom už začíná mise, kterou vede Kakashi. Na této misi je také Naruto, Sakura a Lee. Mají chránit prince a jeho syna na cestě domů do Měsíční země. Princ je strašpytel a poněkud tlustý. Jeho syn (kterému je odhadem asi 9 let) je na první pohled rozmazlený, ufňujaný a sobecký. Což ovšem Naruta velmi dráždí a tak je často vidět jak ho Kakashi musí držet, aby malý Hikaru jednu neslízl…Poté, co si na své cestě koupí cirkus a Hikaru zachrání jednomu tygrovi život, se dovídáme, že se choval tak děsně, protože chtěl aby si s ním každý hrál a aby měl kamarády a tak si všichni slíbí, že budou kamarádi a že na sebe nezapomenou.(dojemná scénka :D) Když dorazí do Měsíční země, zjistí, že král umírá a na jeho místo se tlačí jeho tajemník, kterého považoval za kamaráda. Po různých bojích naši ninjové vyhrají a mise je splněna. Ale protože si Kakashi po boji musí dva týdny odpočinout v nemocnici, tak si prodlužují dovolenou u moře v Měsíční zemi.

Tenhle film se nám líbil ze všech nejvíc. Postavy už byly kresleny o něco lépe než ve druhém filmu a taky bylo hezký že všichni byli oblečeni do letnějšího oblečení než obvykle ( A pozor, to i Kakashi, ovšem svou masku si samozřejmě nechal :( . I děj byl propracovanější, a proto můžeme říct, že tenhle film byl vážně dobrej, a směle ho doporučujme :)

Naruto film 2

15. října 2007 v 18:35
Iluze ruin podsvětí

Naruto,Sakura a Shikamaru dostanou za úkol najít a chytit malé zvířátko do jisté vesnice. Cestou jsou ale napadeni tajemně neznámými vojáky a jejich velitelem jménem Temujin. Naruto s Temujinem při boji spadnou ze skály a proberou se ve vesnici kočovníku. Později Naruto zjistí že tento úkol jim udělil právě náčelník tohoto kočovného klanu. Naruto se později s Temujinem vydají za Panem Haido který hodlá založit Utopii (zemi míru bez válek.). Protože vidí že Naruto má jistě nadpřirozené schopnosti nabízí mu místo ve svých řadách, Naruto odmítá. Naruto a Temujin se dostanou do podzemí,kde najdou svého nepřítele,vypukne tam boj , ale nakonec vše skončí dobře…

Z tohohle filmu jsme zas tak nadšené nebyly. Děj nám přišel dost zamotaný a nepřehledný. A navíc postavy vypadaly jako kdyby byly z gumy :D…prostě divná grafika, a navíc někdy nám přišlo, že to někdy byla počítačová grafika. Prostě jako by se snažili to udělat moderní, ale u nás to zas tak velký úspěch nesklidilo.

Naruto film 1

15. října 2007 v 18:24
Záchrana Sněžné princezny
Film začína scénkou z filmu na kterém jsou Naruto, Sasuke a Sakura v kině. Nařídil jim to Kakashi kvůli další misi. Z kina je kvůli hluku (který ovšem dělá jen Naruto) málem vyhodí :D… Naruto je veliký fanda herečky, která ve filmu hraje hlavní roli a usiluje o její autogram. Ona je ale zásadně nedává (je totiž dost sobecká). Naše trojice v čele s Kakashim má za úkol chránit herečku na cestě do Sněžné země, kde se má natáčet nový film. Tam zjišťujeme že herečka je opravdová princezna ze Sněžné země a po bitvě se v této zemi poprvé objeví jaro a taky moc hezká duhová chakra. Na konci filmu dává princezna Narutovi svůj autogram a stává se zní jiný člověk (hodný a milý).

Tento film je užasnej. Naše dojmy z něj byly obrovský. Sakura tam má moc hezký oblečení a vlastně všichni tam sou roztomilý s těma zimníma pláštěma (a hlavně Kakashi s tou svojí šáličkou:)) Dobrá hudba i grafika. Děj taky dobrej, někdy až dojemnej :)
 
 

Reklama