LC movie

Lovely Complex movie

13. listopadu 2009 v 14:26

Režie: Kitaji Ishikawa
Délka:100 min.
Žánr: romatická komedie
Hrají: Ema Fujisawa, Teppei Koike, Nami Tamaki, Shosuke Tanihara,


Lovely Complex je typický milostný příběh ze středoškolského prostředí o dívce a chlapci, ale jako vždycky to má háček.
Koizumi Risa, dívka, která stojí vždycky v řadě na konci. A Otani Atsushi, chlapec, který stojí vždycky v řadě jako první. Zkrátka ona je vyšší než on.
Chodí do stejné třídy, kamarádí se stejnými lidmi, ale navzájem se nedokáží vystát. Mají toho hodně společného a proto se jim říká "All Hanshin Kyojin", je to známá komická dvojice.
Jednoho dne, když sedí v jejich oblíbené restauraci, se vsadí, že si Risa najde kluka. Zprvu se to zdá být jako lehký úkol, je krásná, vtipná a inteligentní, ale je vysoká. A to některým chlapům vadí i, našemu zmiňovanému prckovi,
Otaninu.
Po nezdařeném společném rande na karaoke zjistí, že ani ten trpaslík, s kterým se stále hádá není zas tak špatný a dokonce tak jako ona je i Otani velký fanda známého Umiboozu.
Dalšího dne ji Otani pozve na Umiboozův koncert, jakož to jeho velkou fanynku. Ale když se vrací Risa ze školy domů potká milou dívku, která se představí jako expřítelkyně Otanino. Požádá ji, aby mu vzkázala, že se koná večírek jeho bývalého basketbalového týmu a potřebuje mu něco velmi důležitého říct.
Na koncert se tedy vydá sama, protože basketbalový večírek je ve stejný den a nechce zabraňovat ve štěstí Otaninu. Jako kdyby toho nebylo málo, že jde sama si stačí rozseknout koleno, když upadne.
Ale čeká ji milé překvapení, když uslyší jak někdo volá její jméno z davu lidí. Otani za ní přiběhne ještě na poslední chvíli. A v ten moment si uvědomuje, že pro ni není jen pouhý kamarád, ale něco víc.
Od té doby se snaží na sebe upoutat jeho pozornost, ale už to nevydrží a řekne mu na jednom festivalu, že se do něj zamilovala. Jenže on se na ní podívá nechápavě a jen se tomu zasměje, že si z něj nemá dělat legraci.
Zdrcená v beznaději se kvůli němu trápí velmi dlouho, dokud nepřijde do jejich školy nový mladý a pohledný profesor Kuniumi Maitake, do kterého se rázem zamiluje. Ale její přátelé vědí, že to není pravda.
Dostane se to do takové fáze, že vytvoří pro svého milovaného profesora tým Maity, který nemá nouzi o členky. Dokonce je to nový trenér basketbalového týmu, ale Otani ho nemůže ani cítit, nejen kvůli svému milovanému sportu…

Titulky jsme překládaly my sami, takže je můžete najít na titulky.com, stačí když zadáte Lovely complex, doufáme, že se vám film bude líbit :)

Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Trailer:

 
 

Reklama