Leden 2010Pusť mě!

30. ledna 2010 v 12:01 JR galerie
Chybí někdo?

27. ledna 2010 v 12:00 FMA galerie
Tady jsou asi vážně všichni x)


Risa Koizumi

24. ledna 2010 v 12:00 LC postavy
Hlavní postava toho anime Risa je 17letá dívka, která je na japonské poměry opravdu vysoká. Vždyť její výška je 172 cm, a obvykle mají největší dívky v japonsku do 160 cm.
A tato její výška je problémem proč si nikdy nenašla kluka, většina je totiž menší než ona a jak je známo, to by klučičí ego nesneslo x) A aby toho nebylo málo, velmi ironické je i její příjmení, což je v překladu "malá řeka" (nebo tak nějak xD).
Má dvě nejlepší kamarádky, Chiharu a Nobuko. A jelikož Nobuko přítele má, a Chiharu si ho v průběhu anime najde, Risa se cítí velmi osaměle a tak nějak se upne na nejmenšího kluka ve třídě, Otaniho. Mají toho hodně společného, a hlavně oba milují (ne)slavného zpěváka Umibózu xD - což je děsně zajímavej týpek xD-
Jenže když se ti dva vedle sebe postaví, vypadají opravdu komicky. Proto se jim ve třídě neřekne jinak než "Hanshin-Kyoujin" velmi známa japonská komediální dvojka.
Sice Risa nikdy neměla kluka, ale je velmi hezká, a docela oblíbená. Jenže její chování je někdy spíše jako chování kluka, což se pro dívku nehodí. Například Otani ji vyčítá, že kýchá jako chlap, přitom by si měla kýchnout nenápadně, což se sluší na mladou dámu x), navíc její nejoblíbenější činností jsou akční počítačové hry. Její postava je v anime opravdu komická, hlavně když dělá nějaký xichty, který jsou totálně úžasný xD
Postupem času (jak už to bývá) se z velkých hádek a zdánlivé nesnášenlivosti stane láska, ovšem jen ze strany Koizumi, a ta to opravdu nebude mít lehké, ale nehodlá se jen tak vzdát…
A tady už jeden z již zmiňovaných xichtíků xD

Atsushi Otani

23. ledna 2010 v 15:00 LC postavy

Otani má přesně opačný problém než Risa. Jeho výška je totiž 156, což je zase na japonské chlapce poměrně málo. A jeho příjmení je v překladu Velké údolí, což je samo o sobě vtipné, vzhledem k jeho postavě.
Ale přes jeho výšku, patří mezi nejlepší v basketbalovém týmu. Jeho výška dokonce nejen že není na obtíž, ale dokonce z ní zvládl udělat výhodu, navíc nikdo by do něj neřekl, že hraje tak dobře.
Na rozdíl od Risi, on už přítelkyni měl. Jmenuje se Mayu Kanzaki a je to přesně opačný typ než je Koizumi. Jenže ona mu zlomila srdce, a začala chodit s největším klukem na jeho bývalé škole.
Od té doby mu jeho výška vždy vadila, dokud se neseznámil s Risou,
která mu řekla že přece na výšce nezáleží a že i oni si můžou někoho najít, a proto uzavřou sázku. Ovšem o něm dívky říkají, že je roztomilý, takže by zas takový problém neměl. Jinak jeho povaha se dá shrnout jako výbušná a poměrně agresivní x) a navíc je VELMI háklivý na svou výšku XD ale jinak je to velmi milý a hodný chlapec. A jeho nejoblíbenější zpěvák je samozřejmě Umibozu. Jeho postava v anime je poměrně komická a to hlavně když se rozzuří při zmínce o jeho výšce.

Cosplay

23. ledna 2010 v 10:30 EAF cosplay