Září 2009


Tina Foster & Minazuki Taeko

30. září 2009 v 10:00 AYA postavy
Tina Foster

Na rozdíl od ostatních je to američanka. Má krásně dlouhé blond vlasy a je velmi veselé a přátelské povahy. Navíc je poměrně hlučná xD a tak trochu ...úchylná? xD prostě má tendenci sahat dívkám na prsa xD jinak je úplně v pořádku xD Na první pohled se může zdát opravdu otevřená, protože je hodně upovídaná, ale ty důležité a soukromé pocity si nechává pro sebe. (je také zamilovaná do Kaoru).
Jako malou ji nikdo moc neměl rád, protože chodila na japonskou školu a kvůli svému vzhledu nezapadla. A tak na střední se vrátila do Ameriky...teď se potýká s problémem, že sama neví kam patří. Ale s Karou se velmi skamarádila, znají se právě ze školy. To ona založila fotografický klub. Nakonec se k němu a k ostatním i nastěhovala...V domě je sice oblíbená, ale nějaké ty drobné problémy stejně způsobuje xD Jinak má velmi ráda zvířátka.


Minazuki Taeko

Taeko je sice milá dívka (a poměrně vyvinutá xD), ovšem až přehnaně nemotorná ...dříve pracovala jako hospodyně, ale vyhodili jí. Proto neměla kam jít, nakonec se tedy nastěhovala k Aoi a ostatním, kde dělá hospodyni (ale už je spíše člen rodiny). Tinu a Kaoruho znala z fotografického kroušku.
Je opravdu nešikovná a to se jí právě při práci hospodyně moc nehodí xD Skoro pořád jí něco padá, nebo někam rovnou padá ona xD také se jí nedaří moc v kuchyni, přesto ráda experimentuje.
Taeko má cíl, být taková jako byla její matka. Ta byla také hospodyně a dokázala pracovat a přesto vychovávat sama malou dceru. Taeko její nešikovnost mrzí a stále se snaží s tím něco dělat. Má mladší sestřenici Chiku.


KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! n_nz Tokia :)

29. září 2009 v 10:00 Obrázky
Andy Lau

27. září 2009 v 13:00 J Herci
Datum narození: 27. 9. 1961
Místo narození: v Taipo nedaleko Hong Kongu
Znamení zvěrokruhu: Váhy
Pravděpodobně nejslavnější herec v asijské kinematografii. Navíc muž mnoha talentů. Nejen že hraje, ale také zpívá a navíc je producent. Přičemž začínal on nuly, protože vyrůstal v chudé čínské rodině.
V roce 1981 se zapsal do programu školení umělců pro televizní vysílání a po úspěšném absolvování vysoké školy ho ihned zaměstnali v televizní stanici.
Od té doby patří mezi nejpracovitější herce. Velkou popularitu mu zaručila také hlavní role v populárním seriálu The return of the kondor heroes.
U nás je také známý, i když ne tak jako v asijských zemí. Například jsme ho mohly vidět ve snímku Klan létajících dýk.

Nyní je zařazen mezi nejlépe placené herce. Navíc se zapsal do Guinessovy knihy rekordů jako čínský zpěvák, který dostal nejvíce cen hlavně za popovou hudbu. (kam se hrabe náš "božský Kája" xD)
Dokonce získal za posledních 12 let 292 ocenění, včetně ceny MTV. Opravdu je to všestranně nadaný muž. Proto také v roce 1990 založil vlastní společnost Teamwork, která umožňuje zvýšit kvalitu místních herců a poskytuje příležitosti začínajícím hercům a režisérům.
Mezi lidmi je opravdu velmi oblíbený a o fanoušky nemá nouzi. On sám rád hraje bowling a sbírá velmi nákladné starožitnosti (samozřejmě, když si to může dovolit x)).

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! n_n


Filmografie a galerie pod perexem n_n

Hanabishi Kaoru & Sakuraba Aoi

26. září 2009 v 16:00 AYA postavy
Hanabishi Kaoru

Kaoru je poměrně pohledný mladík, z velmi zámožné rodiny. Co víc si dívka může přát, že? x) navíc velmi milý, sympatický a obětavý gentleman, a pro dívku by udělal první poslední...není potom divu, že má u dívek takový úspěch :) Ovšem jeho okouzlila Aoi, která si ho mermomocí chce vzít x) a on také zjišťuje, že mu není lhostejná.
Je velmi inteligentní, přesto trochu tišší povahy. To má možná za následek jeho těžké dětství. Je totiž nemanželské dítě. Po smrti jeho otce ho adpotovala rodina Hanabishi, předtím vyhnala jeho matku. U svého dědečka to měl ale velmi těžké, a on se k němu nikdy nechoval hezky. Nakonec utekl a žil sám. Byl velmi samotářské povahy a jediné přátelé měl ve fotografickém klubu, ale pak poznal Aoi a plný dům krásných děvčat...x)
Ovšem ani jemu se nevyhnou různé trapasy, ale to zase dává anime ten pravý komediální nádech :)
malý Kaoru n_nSakuraba Aoi

Aoi je opravdu milá dívčina n_n přímo prototyp dokonalé japonské ženy v domácnosti. Ráda vaří, ráda uklízí a to vše dělá nejen ráda, ale i dobře.
Její velká dětská láska je Kaoru, proto za ním jede do Tokya...což je zajímavé, když nikdy předtím vlakem nejela. Naštěstí jí zachrání pohledný mladík...shodou okolností právě Kaoru xD Jinak je Aoi poměrně citlivá, tichá, nikdy se na nikoho nenaštve a je velmi stydlivá.
Oblíkaná chodí v tradičním kimonu. Navíc miluje Kaoru x)


KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! n_nZiyi Zhang

25. září 2009 v 13:00 J Herci
Datum narození: 9. 2. 1979
Místo narození: Peking
Znamení zvěrokruhu: Vodnář


Tato neobyčejná asijská herečka se jako malé dítě věnovala pouze tanci a nikdy by jí nenapadlo, že bude někdy hrát. Chodila také na gymnastiku. Čtyři roky strávila tančením tradičních čínských lidových tanců. Stala se také vítězkou a národní šampiónkou na Taoli Cup Dance Competition. V patnácti letech se s tímto tanečním nadáním přihlášila na Central Drama Academy, a tak začala její dráha populární herečky. Začínala ovšem jen s malými rolemi, především v reklamách (do teď ovšem představuje tvář mnohých firem).
Na jednom natáčení se setkala s Zhangen Yimou a to byl zlom v jejím životě, hlavně pokud jde o herectví.
Její první film s názvem The road Home, kde ztvárnila mladé děvče zamilované do svého učitele, byl skoro zázrakem. Zhang Yim si ji totiž vybral mezi tisícem uchazeček. Film získal několik cen a tento herecký výkon ji pomohl k další roli, ve filmu Crouching Tiger, kde hlavní roli měla ztvárnit úplně jiná herečka, ale když režisér viděl její předešlí výkon obsazení změnil. Film se stal jedním z nejpopulárnějších v USA a získal 4 Oskary i jiné ceny.

Následovali i další filmy, jako americký Rush Hour 2, (kde si zahráli s Jackiem Chanem). Navíc role ve filmu House of Flying Daggers (Klan létajících dýk) patří také mezi její nejlepší a nejakčnější role. Také ve spolupráci s režisérem Zhang Yimom, kde dokonale zahrála melodramatický konec.
Ovšem většina z nás ji asi zná ze snímu Memories of a Geisha, což je velmi podařený Hollywoodský projekt.
Přes její mladý věk, se těší velkou popularitou a slávou a určitě ji uvidíme ještě v dalších filmech.
Jedna zajímavost nakonec. V roku 2001 ji časopis People zařadil mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Jen tak dál, tuto herečku máme opravdu rády n_n

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! n_n

Filmografie:

2009
- Jezdci Apokalypsy
- Jian Guo da ye
- Lost for Words
- Waiting

2008
- Mei Lanfang

2006
- Ye Yan

2005
- Gejša

2004
- Klan létajících dýk
-Květy jasmínu

2003
- Purpurový motýl

2002 - Hrdina

2001
- Křižovatka smrti 2
- Legenda o Zu
- Válečník

2000
- Tygr a drak

1999
- Cesta domů

Galerie pod perexem


Takashi "Mori" Morinozuka

24. září 2009 v 13:00 OHSHC postavy
Věk: 18 (je ve třetím ročníku)
Narozeniny: 5. 5.
Znamení: Býk
Výška: 192 cm
Typ krve: O
Oblíbené jídlo: něco orientálního
Bloodtype: O

Oblíbené předměty: Dějepis a zeměpis (z tradičního Japonska)

Mori je obrovský, tichý a někdy až děsivý, ale je velmi milý na Honeyho a snaží se ho chránit a moc mu na něm záleží (což bylo hodně vidět v díle, kdy měl Honey zubní kaz x))
Rodina Morinozuka má vždy za úkol chránit někoho z rodiny Haninozuka, a to platí již po mnoha generací.
Po většinu času je velmi klidný a tak nějak nezaujatý. Navíc je poměrně rozumný, narozdíl třeba od dvojčat, nebo Tamakiho. Mezi jeho koníčky patří Kendo, ve kterém je mezinárodním šampionem. Dívky ho mají v oblibě hlavně díky jeho tiché a tajuplné povaze a drsnému vzhledu x)

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM n_nMitsukuni "Honey" Haninozuka

22. září 2009 v 13:00 OHSHC postavy
Narozeniny: 29. února (vtip je v tom, že je to na přestupný rok, takže mu jsou v podstatě 4 roky xD)
Znamení: Ryby
Věk: 18
Výška: 148 cm
Typ krve: AB
Oblíbené jídlo: Dorty, jahody a jiné typy sladkostí

Oblíbené předměty: matika a přírodní vědy

Slovo roztomilý, by sice pro tuto postavu perfektně stačilo xD ale mi se přesto rozepíšeme.
Již na první pohled je to roztomile vypadající klučina, který miluje dortíky a vše sladké. Ale zdání klame. Patří k nejstarším z hostitelského klubu. Navíc jeho pravou sílu a schopnosti neukazuje sice často, ale přesto jsme je v mnoha scénkách mohli vidět.
Honey snad není nikdy vidět bez svého bratrance Moriho, protože jsou si velmi blízcí. Honey žije se svým otcem a má mladšího bratra Yasuchika, s kterým má nějaké menší spory.x)
Honey je velmi vybíravý v jídle a jeho pokoj je přecpaný plyšovými zvířátky. Má plyšového králíčka jménem Usa-chan, který si v anime zahraje ne jednou x).
V klubu mají s Morim danou roli malého rozkošného klučiny a jeho velkého ochránce Moriho. Samozřejmě, že jsou dívky unešeny x) Takže pro Honeyho máme už jen jedno, a to ...KAWAI! n_n
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM n_n