Duben 2009


Edward Elric

30. dubna 2009 v 12:00 FMA postavy

Ed je hlavní postava anime Fullmetal alchemist, spolu se svým mladším bratrem Alphonsem. Vyrůstal s Alem a se svou matkou, otce skoro neznal, protože s nimi nebydlel (jen když byli hodně malí). Ed a Al byli nerozluční bráchové a měli poměrně poklidné dětství, do doby, než jejich matka onemocněla a následně umřela. Ed se s tím nedokázal smířit, proto v otcovým starých zápiscích našli informace o lidské transmutaci, která je ale přísně zakázána. Udělali tak obrovskou chybu, když se o ní pokusili.
Edovi je na začátku anime 12 let (na konci anime je mu pravděpodobně 15), ačkoli na to nevypadá. Stal se nejmladším státním alchymistou v historii a tím přijal úděl "armádního psa", jak se často státním alchymistům přezdívá. Udělal to za získání informací o kameni Mudrců. Se svým bratrem se tak snaží napravit chybu, kterou udělali. Pomocí tohoto kamene chtějí získat zpět svá původní těla.
U Eda to je přesněji jeho levá noha, kterou ztratil při oživování své matky alchymií, a pravá ruka, kterou obětoval za získání zpět duše jeho brášky.
Právě kvůli Edovým amputovaným končetinám nemůže pořádně vyrůst, je tak velmi háklivý na narážky ohledně jeho výšky. Jeho amputované končetiny jsou z ocele, a proto také jeho přezdívka Ocelový alchymista - Fullmetal Alchemist.
Ed si nedokáže odpustit co se stalo a za každou cenu chce získat zpět tělo svého bratra. Jako alchymista je velmi dobrý, dokáže dělat alchymii bez transmutačního kruhu, a dokáže také měnit svou ocelovou ruku na jiné předměty, například meč.
Jeho postava je podstatně komická, například když se naštve x) ale občas balancuje mezi velmi rozumnou povahou, je chytrý a zkušený, což ho naučil jeho těžký život, když dřel na tom, aby se mohl stát alchymistou.


Kopírovat pouze se zdrojem! n_n
anime Angels

29. dubna 2009 v 10:00 Různé obrázky
a tohle sem sice moc nepatří, ale je to pěkný x)

Akatsuki baby XD

27. dubna 2009 v 16:00 Naruto Galerie
Ten Itachiho sharingan je nějak roztomilej n_n

Ouuu xD Yama-jii XD

27. dubna 2009 v 12:00
Jediný chibi Yama-jii k dostání xD víc sme nenašly xD


SasuSaku - merry christmas x)

26. dubna 2009 v 17:00 Naruto Galerie
tenhle obrázek nám nějak zbyl od vánoc XD

xD

26. dubna 2009 v 15:03 Naruto Galerie
Ten Tobi tam xD

Moje oblíbené scény xD

26. dubna 2009 v 15:00 SE galerie
Klára: vážně tohle bylo hodně dobrý xD


Honey

26. dubna 2009 v 10:00 OHSHC galerie
a tenhle je dokonalej XD