Prosinec 2008

Silvestr 2008

31. prosince 2008 v 18:00 | Tea a Klára |  Sdělení pro návštěvníky
Takže se nám pomalu schyluje k večeru a ke konci tohoto roku :) Tímto článkem bychom chtěly popřát všem našim SBčkám ať mají plno návštěvníků na jejich blogu a i všem dalším přejeme krásné vykročení do Nového roku 2009 plný úspěchů ^_^

Tady máme pár novoročních obrázků ^^

Vampire Knight - recenze

31. prosince 2008 v 17:47 | Klára |  Vampire Knight recenze

Vampire Knight

"It's cold..."
"Pure white snow..."
"What is pure white? What is snow?"
"It is... something that's not red."
"What is something red?"


Název: Vampire Knight (doslovný překlad: Upíří rytíř)
Počet epizod: 13
Počet volume (manga): 10
Autor mangy : Hino Matsura
Datum vydání: Anime - 8.4.2008
Žánr: Fantasy, drama, romance, nadpřirozeno, ale jsou zde i humorné prvky

POZOR! Může obsahovat spoiler…

"Teď je náš čas. Noc upírů... Proslulé bytosti, které se skrývají v temnotě. Jejich existence je tajemstvím, které mi chráníme..."


Hlavní představitelkou tohoto anime je 16letá dívka jménem Yuki Cross. Vše co se stalo do jejích pěti let si nepamatuje, poté co na ní zaútočil upír a chtěl jí zabít. Zachránil jí ovšem také upír. Velmi milý, sympatický a pohledný Kuran Kaname, který je z rodiny čistokrevných (dalo by se říct, že je něco jako z vyšší společnosti).
Yuki tak od svých pěti let žije s Kaienem Cross, který jí adoptoval. Je ředitel školy, která se dělí na Denní a Noční třídu (přičemž děvčata z Denní třídy jsou poblázněná snad do všech chlapců z Noční třídy a není divu, jsou vážně dost pěkní ;))
V Noční třídě ale nejsou obyčejní mladí studenti, ale upíři. Kaien věří, že upíři a lidé spolu dokážou žít v míru a snaží se tak o výchovu upírů v prostředí lidí bez požití jejich krve. To, že jsou v Noční třídě upíři, ovšem studenti z Denní třídy nevědí, pouze Yuki a Zero. Oba jsou prefekti, takže se starají o pořádek.
Zero je další podstatná postava. Když byl malý, tak mu upír zabil rodiče. Zera a jeho bratra dvojče nechal žít. Jeho rodiče byli velmi významní lovci upírů. Po tomto incidentu se dostal k Yuki a stali se z nich ohromní přátelé. Yuki slíbila, že ho bude vždy chránit. Na rozdíl od Yuki si myslí, že upíři nezvládnou žít v míru s ostatními lidmi a nesát jejich krev.
Ovšem Yuki vidí, že se se Zerem něco děje a že něco není v pořádku.
Kaname i Zero jsou v podstatě rivalové. Je vidět že jim oběma na Yuki velmi záleží a oba mají tendenci ji vždy chránit. Přesto že se Zerem Yuki vyrůstala odmalička jako se svým bratrem, na Kanamem jí vždy něco uchvacovalo.
Nikdo z nich však netuší, jaké neblahé události ještě nastanou.

U tohoto anime se rozhodně ani chvíli nebudete nudit. A protože nejde o nějak rozsáhlé anime (jako třeba Naruto nebo Bleach, které mají už přes 100 dílů) tak zde ani nenajdete příliš nadbytečných scén.
Moc se nám toto anime také líbí proto, že i když jsou to upíři, jsou zachyceni i z obyčejného života, například když tam slaví Valentýn, nebo mají školní ples :) a navíc mají někdy opravdu humorné grimasy x)
Pak také nádech tajemna je zde zdůrazněn tajuplnou hudbou a potemnělou atmosférou. Musíme taky uznat, že opening a ending byli ohromný, hlavně když začínal díl a do toho potichu začal hrát opening a pak se rozjel úplně (z toho jsme byly úplně na větvi XD).
Ale pokud nemáte rádi upíry a nebo krev, tak pro vás toto anime není (ovšem krve tam tolik nenajdete, ale zase, když je to o upírech, tak se bez ní neobejdou XD ale nečekejte krve jako ve stylu Elfen lied, to opravdu ne :))

Toto anime rozhodně doporučujeme a také jeho pokračování Vampire Knight Guilty, recenze na toto pokračování dodáme později ^_^


TADY je odkaz na mangu v angličtině.

Prosím kopírujte se zdorejm ^_^


Jet Boy Jet Girl - Hitomi Takahashi

31. prosince 2008 v 14:00 Hudba
Tahle nádherná písnička hrála u jednoho videa z Bleach musical, když byly sestřihy ze zákulisí a hrozně jsme si jí oblíbily :)

Harumi Inoue nebo-li Rangiku Matsumoto

31. prosince 2008 v 12:00 herci muzikálu

Datum narození: 23.09.1974
Místo narození: Kumamoto
Profese: herečka, modelka, zpěvačka, kvalifikovaná plavkyně
Krevní skupina: BMá mladší sestru Mami Inoue a mladšího bratra Eiki Kitamura, s kterým spolupracuje v Rock Bleach Musical, kde hraje Rangiku Matsumoto. Měla už hrát v Rock Musical Bleach Bankai Shou code 001, ale kuli porodu nemohla a tak jste si mohli všimnout, že místo ní zpíval píseň s Ginem Aizen.

Zahrála si v tv seriálu Kimi To Deatte Kara, ale spíše ji můžeme vidět na filmových plátnech například Freeze Me nebo Graveyard of honor a tak dále.Kopírovat pouze se zdrojem, arigato :)

Mello a Mett

31. prosince 2008 v 10:00 Death note Galerie

Tenhle obrázek je nádhernej!

10. Design

31. prosince 2008 v 1:12 | Tea |  Designy blogu
Tak a je to tu, jsem se dokonce přemohla na novoroční design, který tady chvíli zůstane. Fakt se mi hodně líbí. Klára má ráda Renjiho a tak jsem udělala tenhle pro ni s Renjim, kterej tu ještě nebyl.
Mořila jsem se s nim celkem hodně dlouha, tak snad se bude líbit. No nevim, co napsat, protože jsem šíleně unavená a ještě se chci podívat na pár dílů Vampire Knight Guilty, který je teď fakt super.
Tak jenom přeju pěné v kročení do nového roku ^^

Tea


Kuchiki

30. prosince 2008 v 14:00 Bleach Galerie


10. Divize

30. prosince 2008 v 14:00 Bleach Galerie


Ředitel Kurama a Mariko

30. prosince 2008 v 8:00 Postavy Elfen Lied
Kurama

Je to otec Mariko a staral se o Nanu, které řekl, že je její otec. Sice vypadá jako nejvíc oddaný pracovník pro ústav s výzkumem diclonuis, ale tato práce se mu příčí a dělá ji jen kvůli Mariko, aby na ni mohl dohlédnout. Má ji totiž velmi rád a obětoval by za ní i vlastní život.
Byl jediný koho Lucy při útěku z ústavu nezabila, i když k tomu měla možnost. Slíbila mu to, když dodržel dohodu, že se pokusí zachránit její kamarádku, a přesto že umřela, oba svůj slib dodrželi.

Mariko

Je to v podstatě nejsilnější dilonius ze všech a má jediný úkol …zabít Lucy. Je vydírána, pokud by ji nezabila, zabijou lidé z ústavu jí. Zabíjení si přímo užívá a baví ji to. I když vzhled na to opravdu nevypadá, je to ještě malá holčička.
Také byla celý život držena v ústavu, ale nikdy nespatřila ani světlo a ani svého otce. Její otec je již zmiňovaný ředitel Kurama. Její matka umřela po porodu, aby ji ochránila, protože její otec ji chtěl zabít. Jejím jediným přáním bylo poznat svého otce (ale konec byl přesto velmi, velmi smutný T_T )

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato :)
Ryuk

29. prosince 2008 v 15:00 Death note postavy

Ryuk

POZOR! Může obsahovat spoiler!
Je to Shinigami, který se jednou nudil a řekl si, že se pobaví tím, že nechá svůj zápisník ležet ve světě lidí. Takže právě on může za všechno, co se potom odehrálo jako případ Kira.
Zápisník totiž našel Light a Ryuk se tak stal jeho "osobním shigimamim". Doprovázel ho na každém jeho kroku a bavil se. Navíc jeho závislost na jablkách byla velká a proto právě díky němu se v tomto anime odehrála nejedna vtipná scéna :)
Jak sám řekl, pro něj jsou jablka něco jako pro lidi cigarety, takže měl docela často absťák, když se mu jablek nedostávalo x)
Ale nakonec to byl on, kdo zapsal Lightovo jméno do zápisníku, na jednu stranu to bylo proto, že už ho to ve světě lidí začalo nudit, a na druhou stranu, to bylo přece první co Lightovi řekl. Že to bude nakonec on, kdo zapíše do Death note jeho jméno.
Prosím kopírujte se zdorejm.

Sai

29. prosince 2008 v 14:00 Naruto GalerieRekonstrukce postav z Naruta:)

29. prosince 2008 v 11:37 Sdělení pro návštěvníky
Jen bychom chtěly oznámit, že jsme dočasně vymazaly text u postav z Naruta (přesněji u všech Akatsuki + Yamato x)). Ostatní postavy jsme totiž psaly sami, jen s pomocí některých zdrojů, ale převážně sami, ale přiznáváme, že Akatsuki byli zkopírováni z konoha.cz
Odtamtud to má zkopírováno většina blogů, ale nás hrozně rozčilovaly komenty tipu: to je zkopírovaný z konohy.cz....přitom jsem tam měly uvedený vždy zdroj, tak to asi víme ^_^

Proto teď u všech Akatsuki postav najdete jen obrázek...Co nejrychleji se budeme snažit to napravit a napsat o nich...a potom vymažeme ty komenty, že je to zkopírovaný XD

Takže děkujeme za pochopení...

adminky blogu ^_^