Říjen 2008Pečetě

31. října 2008 v 12:00 Naruto Galerie

Nějaký cosplaye :)

31. října 2008 v 8:00 Naruto cosplay obrázky
Jůů Tobi si našel kamarádky XD
K tomu není co dodat XD dokonalý XD
Rozkošnej Sasuke XD
Zbytek PEREX!...:)


Opening Paradise Kiss - Lonely In Gorgeous

30. října 2008 v 13:20 Videa Paradise Kiss

Písnička se nám obou strašně líbí i opening je moc hezkej, ale moc se nám nelíbí originální klip k této písničce, který momentálně nemůžeme najít, ale dáme ho sem později.

Certifikáty pro Niku a An´ju

29. října 2008 v 20:12 Zvířecí útulek
Další certifikáty za adopci :) TADY můžete ještě adoptovat nějaké zvířátko...ale pozor, dobře se podívejte jestli si už před vámi právě to zvířátko někdo neadoptoval :)
A pro nové majitele najdete pod perexem vaše certifikáty :)

Velkolepý návrat XD

29. října 2008 v 19:17 | Klára a Tea |  Sdělení pro návštěvníky
Tak a jsme zpět :)
Doufáme, že jste si užili prázdniny tak jako my :)
Strávili jsme je na chatě u Tey a docela jsme se činily XD takže se v brzké době můžete těšit na dlouho slibovanou povídku, kterou už Tea zpracovala do počítače :)
Dále na nějaké naše cosplaye co jsme nafotily (+ ještě ty co jsme nafotily už v létě XD) a dále taky na náš podrobný návod, když jsme si vařily Rámen ^_^

Bohužel se zítra zase nastupuje do školy, takže každému přejeme silné nervy a ať to tam ve zdraví přežijeme ^_^
Mějte se,
Tea a Klára ^^


Listové tajemství

29. října 2008 v 12:00 Jednorázovky
Zase jsme si trochu zablbly a sepsaly povídku úplně beze smyslu, psaly jsme tam všechno, co nás zrovna napadlo. XD
Listové tajemství

Podíval se na oblohu a zjistil, že bude určitě pršet. Jak jinak. Byli přece v Londýně, kde stále prší. Otočil se a konečně spatřil tu, na kterou tady tak dlouho čekal. Londýn bylo krycí jméno pro Konohu, protože tam lákali turisty a oni byli pořízeni misí, která je velmi důležitá pro jejich krytí. Shikamaru si však nebyl jistý jestli je rád, že Sakuru vidí. Sakura se na něj smála a mávala mu, konečně s ním mohla být sama. Věděla, že jemu přijdou všechny ženy otravné a hodlala to změnit.

Shikamaru si popotáhl z cigarety a vydechl obláček kouře "konečně se setkáváme."

"Já vím, že jsi teď neměl moc času, ale bylo to nevyhnutelné" usmála se Sakura a přistoupila k Shikamarovi nebezpečně blízko.

Shikamaru vycítil nebezpečí a tak se k ní obrátil zády "promiň ale já už někoho mám."

"To také vím, ale myslím, že se s tím nějak vyrovná" nenechala se Sakura odbýt a pokračovala "navíc teď máme stejně společnou misi" prstem mu přejela po tváři přes krk, hrudník, až ke kalhotám, kde ho chytla za pásek a přitáhla si ho k sobě. Zas tak nepříjemné mu to nebylo, ale stejně ji raději odstrčil " promiň, ale plnění mise je důležitější."

Sakura se odtáhla " Co je teda naše mise?" prskla na něj.

"Tsunade říkala, že jí někdo posílá výhružné dopisy a my musíme zjistit, jestli je opravdu důvod se bát."

"Já bych to viděla takhle. To bude ten chlap, co mu dala košem a on jí posílá ty výhružný dopisy, sama jsem jí říkala, že je to šílenej nerv, ale ona musela jít domů. Takže to bychom měli uzavřený a teď se můžeme věnovat něčemu jinýmu" podívala se na něj svůdně.

"Promiň, ale vážně dokud nebude mise řádně uzavřená nemůžeme nic, jasné? Tak vyrážíme..." oba vyběhli z vesnice a Shikamaru byl rád, že se mu to zatím podařilo oddálit.

Sakura na něj provokativně pokukovala po celou dobu běhu. Jenže na ně odněkud náhle někdo vrhl kunaie, a protože Shikamaru odstrčil Sakuru, tak ho jeden zasáhl místo ní. Vytrhl si ho z ramene, mezitím Sakura vyběhla po stromě, odkud byl hozen kunai.

"Dattebayo!" ozvalo se z toho místa a Sakura hned pochopila kdo tam je.

"Ty debile! Mohl si nás zabít" začala mlátit do Naruta Sakura.

"A o co sem se asi snažil? Vždyť já tě miluju a ty si tu s ním!" vykřikoval a Shikamaru jen protočil oči a vázal si ránu na rameni.

"Co si to myslíš? Máme misi! A i kdyby ne, co by jsi dělal, hm?" povytáhla obočí.

"No…asi bych vám to zatrhl. Vždyť Hinatu by to psychicky zničilo kdyby to věděla."

"Pořád jsi ten stejnej chudák" ozvala se osoba za Narutem, která mu držela katanu u zad.

"Uchiha Sasuke…tak to se nám to tu pěkně schází, můžeme rozjet menší mejdan" pronesl ironicky Shikamaru a v duchu si říkal, že už tu chybí jen ta Hinata.

"Sasuke-kun, Sasuke-kun…" skákala nadšením Sakura do výšky a pak se k němu rozběhla a objala ho.

"Počkej nebalila si před chvílí jeho?" ukázal Naruto na Shikamara "mám v tom zmatek, vypadá to, že chce každého jiného, jen ne mě." Smutnil Naruto.

"Jeho?!" ukázala na něj pohrdavě "jeho nikdy! Já jsem přece věrná Sasuke-kunovi" lepila se na něj. Sasuke ať dělal cokoliv nemohl ji za boha od sebe odlepit. Už ho několikrát napadlo, že by na to použil svou katanu, ale pak tu myšlenku hned zahnal a řekl "tak bych měl asi vysvětlit proč tu vlastně jsem."

"Ale já jsem vás celou dobu sledoval. Viděl jsem jak po něm jedeš" ignoroval Sasukeho Naruto a stále včítal Sakuře její svádění Shikamara. Sakura to vyřešila jednoduše a to tím, že dala Narutovi pěstí, aby Sasuke dostal prostor mluvit, ten toho však využil a odběhl od ní co nejdál až k Shikamarovi.
Schoval se za něj a byl připraven se ho držet zuby nehty "Prosím, já k ní nechci. Prosím," byl na pokraji sil.

"Chovej se trochu jako chlap a jednu jí když tak natáhni, ne?" zvedl se Shikamaru, když si dovázal ránu.
Sasuke se k němu ještě víc přilepil, po tváři mu sekla jedna slzička "vím, kdo doopravdy jsi"

Shikamaru trochu zaváhal, ale hned zase nabral sebevědomý výraz "I když to víš nedokážeš s tím nic udělat."

"Já to všem řeknu a potom ti nezbude nic jiného než se ke mně vrátit" spiklenecky se na něj podíval. Potom ale pokračoval "Tak jo, poslouchejte! Jsem tu abych vám ušetřil práci…ten co píše Tsunade výhružné dopisy - jsem já!" a k tomu se strašidelně zasmál.

Sasuke přirazil Shikamara ke stromu a začal ho vášnivě líbat, Shikamaru nejprve odporoval, ale potom zabořil ruce do Sasukeho černých vlasů. Sakura nejrpve nevěděla co dělat a tak bezhlavě a vášnivě začala líbat co bylo nejblíž - takže Naruta.
Shikamaru objal Sasukeho "Chyběl jsi mi má lásko" splnil se mu sen, už nebude žít ve svých vzpomínkách, ale v současnosti.

Náhle se z křoví vypotácela rozcuchaná Hinata "Zadržte! Já vím co se tu děje…Shikamaru! Sasuke ti dal nějaký omamný prostředek, proto si teď myslíš, že ho miluješ, ale miluješ mě a vím že si vzpomeneš. Navíc se mě teď Sasuke pokusil zabít! Mám na to svědky."

"A jako jaký kočičko? Stejně vás všechny zabiju a vezmu si vaše schopnosti. Protože já jsem Sylar a umím cestovat mezi jednotlivými dimenzemi…chudák Hiro" nadzvedl ramena ale vzápětí se tvářil jako naprostý šílenec.

Shikamaru se znechuceně odtáhl a přiběhl k vystrašené Hinatě. Cestou si všiml, že Saskura se stále líbá s Narutem a okolí si nevšímají. Chytl Sakuru za ruku a všichni začali panicky utíkat. Daleko však neutekli, protože zakopli o ležící tělo.

"Týmová práce nadevše" křikl Naruto a vrhl se na Sasukeho hruď, který ho s láskou přijal.
Ležící tělo se náhle zvedlo a ostatní zjistili, že je to Zombie-Sarutobi. Kroutil se jako žížala, protože neměl kostru.

"Co-co to je?" zakoktala se Hinata a přitiskla se k Shikamarovi, mezitím si Sakura uvědomila, že Sasuke je s Narutem, Hinata se Shikamarem a jediný kdo zbyl, je bezkostrý kroutící se Zombie-Sarutobi.

"Ale co," řekla si a přivítala Zombie-Sarutobiho pořádným polibkem.
Od Shikamara s Hinatou se ozvalo sborové "Fůůůj!" a rozhodli se pokračovat v útěku. Když zjistila, že jí Zombie-Sarutobi pojídá jazyk začala kvíkat, ale nemohla se odtrhnout a všichni ostatní byly dávno pryč.
Naštěstí pro ní přiběhl Kakashi, vyprostil jí od něj, zabil jíž dávno mrtvého Zombie- Sarutobiho a když zjistil, že Sakura nemá jazyk a proto bude navždy zticha, začal tiše jásat. Svázal jí ruce, přehodil si ji přes rameno a pelášil s ní daleko za hranice Ohnivé země.Kisuke Urahara

29. října 2008 v 8:30 Bleach Galerie
A tady ještě s Yoruichi :)Tobi & Deidara

28. října 2008 v 8:30 Naruto Galerie
Tihle dva týpci z Akatsuki jsou dokonalý pár XD
Tohle je zlatý, jak nad ním drží ten deštník ^_^


Rozkošný XD Jak Tobi zasněně kouká XD

Největší drsňáci XDXD
SasuNaru

26. října 2008 v 16:00 Naruto Galerie