Září 2008


Anime rozcestník

28. září 2008 v 17:07 Anime

Velká rekonstrukce

28. září 2008 v 16:44 | Tea a Klára |  Sdělení pro návštěvníky
Chtěly bychom vás informovat a omluvit se Sb-čkám, že je nebudeme moc tak často navštěvovat, protože budeme tento týden dělat celkovou rekonstrukci našeho blogu. Přesněji rubrik a to znamená, že budeme i přesouvat většinu článků...už se nemůžem dočkat (doufáme že je poznat ironie XD)
Takže se nesmíte divit, když tu budou poněkud zmatky a nebo úplně rozházené články XD


Opětování...

28. září 2008 v 12:00 | Tea |  Jednorázovky
Mladý muž s šedým pláštěm na sobě se opíral zády o strom, na kterém právě seděl. Měl výtečný výhled do okna jedné mladé ženy, do které se zamiloval už před několika lety.
Bylo jim oboum pouhých třináct let. Ona byla mladá světlovlasá dívka s červeným šátkem na hlavě. Černé útlé šaty obepínaly její krásné tělo.
Když se o ní poprvé dozvěděl, zjistil, že se zajímá o chlapce jménem Yoh a dokonce, že s ním bydlí. Zajímalo ho proč. Proč by někdo miloval. Je to přece zbytečné rozptylování.
Mnoho dní zjišťoval jeho slabinu, ale tušil, že by to mohla být ona. Nakonec ona se stala jeho slabinou. Při pohledu na ni mu roztálo srdce, ještě nikdy se tak necítil. Hřálo ho teplo u srdce, i když věděl, že nemůže být jeho.
Když se s ní konečně sešel, aby ji řekl, co má dělat s knihou klanu Asakurů, nebylo to zrovna šťastné shledání. Chápal, že se lidé bojí už jeho pohledu, ale ona byla jiná. Vzdorovala mu svým sebejistým pohledem. Nedala na sobě znát jedinou známku strachu. Zamiloval se do ní.
Potom mu dala facku, kterou nečekal. Ani čekat nemohl, nemyslel si, že by se ho někdo mohl jen tak dotknout. Ona byla jiná a to ho ještě více přitahovalo.
Tvrdě ho udeřila na tvář. Objevil se mu tam červený flíček, kterého se dotkl rukou. Bolelo to, byl to neznámí pocit. Nikdy nic takového nezažil. Bylo to zvláštní. Necítil ani touhu po pomstě. Ale kdyby to byl někdo jiný než ona, zabil by ho.
Stále přemýšlel nad jejím chladným pohledem. Nemohl na něj zapomenout, jak se mu snažila zarýt svojí bolest do něj. Bála se, cítil to.
Pochopil, že ji nemůže mít. Ale nikdy se jí nevzdá. Dala přece slib, že si vezme krále Šamanů. Nezáleželo mu na tom, co ona chtěla. Preferoval vždy své touhy.
A ten den je chtěl vykonat. Šel přímo za ní a Yohem, přišel si proto, co mu náleží, pro královu Šamanů. Ten den si pamatuje živě. Stál naproti Yohovi, který se klátil k zemi s krvavými šrámy od jeho strážného ducha. Amidamaru neměl nejmenší šanci proti všem živlům, které ovládá. I ten den pocítil její strach, cítil její smutek i hněv.
Postavila se mu, aby chránila jediného, kterého vždy milovala. Ale on byl nemilosrdný, chtěl ji, i kdyby měl udělat cokoliv.
"Co chceš, že si musel zabít Yoha?" Byla zoufalá, plná hněvu a zároveň smutku. Cítila bezmoc. Nikdy se tak nechovala, věděla, že za ní stojí Yoh, i kdyby se mělo stát cokoliv a ona stála za ním. Ale ten den tam byla sama, opuštěná a připravená chránit své milé.
Sebejistota jí vymizela z očí, které utápěly v návalu slz. Plakala, i když se mu snažil zabránit v jeho záměru. Vytáhla tisíc perel, ale k ničemu jí to nebylo.
"Vez, že ti nechci ublížit, ale ty mě k tomu nutíš." Řekl naprosto klidným hlasem. Vždycky to, co chtěl nakonec dostal. A teď nechtěl udělat výjimku.
"Nenávidím tě!!!" Sebrala poslední síly odporu a potom se v bezvědomí skácela k zemi. Nebyla sice při vědomí, ale stále plakala pro svou jedinou lásku.
Muž na nic nečekal vzal ji do náruče a odnesl si ji do svého domu v horách, kde je nikdo nenajde. Konečně mohl žít šťastný život se svou milovanou bok po boku.
Seděl na stromě a pohupoval svěšenou nohou z větve. Nikdy neuvažoval nad tím, že nemusí být šťastná, přece ji uvěznil ve svém domě, odkud nesměla nikam vycházet bez jeho povolení. Myslel jen na to, že je spokojený s tím, že ji má na blízku. Má ji na dosah ruky bez toho, aby se bál, že je tu někdo další, kdo by mu ji mohl vzít. Vraždil by pro ni.
Seskočil ze stromu. Po cestě domů utrhl bílou kopretinu, kterou si schoval do kapsy ke kusu ošuntělého papíru, kterého přivedl na tyto myšlenky.
Otevřel potichu dveře od domu a zamířil rovnou do kuchyně, odkud šla překrásná vůně večeře. Zastavil se těsně za ní.
Stála k němu zády a nevšímala si ho, pokračovala ve své práci, jako by tam nebyl.
Zezadu ji políbil na tvář a před ní přidržoval bílou kopretinu a čekal až si ji vezme.
"Děkuju, Zeku. Je překrásná," usmála se.
Ale on věděl, že není šťastná. Každou minutou, kterou s ním musí strávit mu umírá před očima. Byla to jen přetvářka, kterou musel trpět.
"Vytrhl jsem ji ze země tak jako tebe před třemi lety," na chvíli se odmlčel.
Žena s blond vlasy a šátkem kolem krku, který si nechala na památku dřívějších let, se na něj podíval s nechápavým výrazem.
"Asi jsem to neměl dělat," vytáhl z kapsy papír, který rozevřel. "Na této mapě jsou zakresleni všichni tvoji přátelé, které jsi znala."
Vzala si kus zmačkaného papíru, který ji dal, do rukou. Do oči se jí draly slzy štěstí. Necítila se takto od doby, co zabil Yoha.
"Jsi volná. Můžeš jít kam chceš." Byl na odchodu.
Když vyšel ven svěsil hlavu, nechtěl ji nechat jít, ale musel. Musel kuli ní. Ona byla nešťastná a to mu trhalo srdce. Byl a vždycky bude chladno krevný vrah, ale tohle byla jediná správná věc, kterou chtěl udělat.

29.Bleskovka

27. září 2008 v 18:00 Bleskovky

Po dlouhé době tu zase máme bleskovku...^_^
1-Kdo je ten černovlasý kluk?
2-Do jakého týmu byl přiřazen?
3-Kde se oba dva nacházejí?
4-Co chcete na diplom?
A jen můžeme dodat, hodně štěstí =)

Spřátelení s Misou

27. září 2008 v 16:35 Spřátelené blogy
Konečně už jsme sem daly ten diplom pro Misu za spřátelení. Je to super blog, kde najdete super věci jak jinak. Určitě stojí za to se tam podívat.
Pro ni:
Od ní pro nás:


Trey Horohoro

27. září 2008 v 8:20 Shaman king galerieXD
Změna stylu, docela mu to sekne :)Tohle je tak strašně roztomilej obrázek XD
A tady už jeho strážný duch CoryLen Tao

26. září 2008 v 8:23 Shaman king galerie
Náš oblíbenec Len Tao ^_^ ...♥

Zbytek perex :)