Duben 2008

Spřátelení s Natachi

30. dubna 2008 v 20:15 Spřátelené blogy
Spřátelily jsme se s dalším krásným blogískem ^/_\^
Patří Natachi : http://world-of-the-naruto.blog.cz/
a toto je pro ní za spřátelení :)
A tento nááádherný diplom nám udělala Natachi...kujeme mooocinky, je to vážně děsně krásný ^_^

Sladká pomsta...XD

30. dubna 2008 v 14:00 Naruto Galerie
Tohle je dokonalý XD

Soutež v komentářích diplom pro Petru

30. dubna 2008 v 13:00 Diplomy pro vás
Tak a je tady první diplom v spoutěži komentářů.
Pro ty kteří se ještě nezapojili a chtějí se zapojit je soutež pořád v porvozu. Tak jen tak dál pokračujte XD Připomínáme, že do komentářů můžete psát co vás zrovna napadne a každému třetímu uděláme diplom...soutěž najdete v rubrice Ostatní...:)

Bratrská láska XD

29. dubna 2008 v 16:29 Naruto Galerie
...Nesnaž se Sasuke, to nedáš XDSpřátelení s Shikiten

26. dubna 2008 v 15:39 Spřátelené blogy
Toto je pro Shikiten za spřátelení s jejím suprovým blogem: www.shikiten.blog.cz
Toto je pro nás :

Soutež v komentářích

26. dubna 2008 v 12:00 Bleskovky
Komentáře

Takže jsme nevěděly co by jsme sem měly dát kromě povídek a obrázků a tak jsme si vymylely takovou blbost. Každému třetímu komentáři uděláme diplom, ale musí si sem napsat s čím ho chce mít. Ale abychom vám to trochu ztížily, tak sem můžete napsat jen dva své komentáře za sebou. Ale jinak si sem můžete psát jak chcete^_^


Renji

26. dubna 2008 v 8:00 Bleach Galerie
Zbytek najdete pod perexem :)


Kon

25. dubna 2008 v 13:00 Bleach Galerie

Pravda

25. dubna 2008 v 12:00 | Tea |  Jednorázovky
"Tvůj osud je zpečetěn." Vyřkl mladík.
"Proč jsi takový? Proč tak nenávidíš Hinatu?" Blonďák nemohl pořád pochopit důvody svého protivníka.
"To by jsi nepochopil.V mém osudu se píše, že ten to zápas je pro mě vyhraný. Na co bych se s tebou bavil?" Chlapec se postavil do bojového postoje.
"Kage bunshi no jutsu!" Vykřikl blonďák. Vedle něj se okamžitě vytvořilo pět klonů, které se rozeběhli proti němu. Pořád nechápal, proč je tak odměřený od ostatních. Jeho tvář působí vždycky tak kameně až bez citu. "Proč? Jaký je jeho příběh?" Ptal se sám sebe.
"Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů)" Roztočil se dokola. Točil se strašně rychle, že nebyl vidět, ale jeho spolubojovník o něm až moc dobře věděl. Cítil ho skoro až v jádru jeho těla.
"Sakra." Utrousil blonďák. Musel ustoupit, jeho kloni byly zničeni a on neměl vymyšlený žádný plán.
"Hakke Hyaku Nijuuha Shou (128 úderů)" Tentokrát už se netočil, ale postupoval za ním. Tlačil ho ke stěně hracího pole.
"Proč jsi plný nenávisti?" Nechal do sebe zabodávat jeho kruté rány. Po několika ranách ztratil vědomí. Probral se až ležící na zemi špinavý od prachu. Zvedl se, necítil žádnou bolest. Toho ještě víc děsilo.
"Chceš vědět proč?!" Křikl na něj jak kdyby by mu něco vyčítal.
Blonďák jen kývl hlavou a beze slova přistoupil blíže k němu.
Hnědovlasí mladík si sundal čelenku, držel ji stále, spuštěnou dolů, v ruce.
Blonďák vykulil oči. Vůbec neměl potuchy co to má na čele. Nějaké tetování nebo vypálený znak. Neměl vůbec potuchu co to je.
"Označili si nás jako zvířata!" Křičel to tak, aby to slyšeli v celé aréně. "Víš jaký to je mít vypálenou pečeť, která tě bez přestávky bolí? Jsi odlišenej od hlavní rodiny jako největší špína. Je to tak potupný!" Máchl rukama..
"Ale proč to dělá hlavní rodina?" Po té to zprávě se dozvěděl pravdu o klanu Hyuga, netušil, že může existovat takové pošpinění vlastní rodiny, jen kuli tomu, že se narodí jako mladší. Je to nespravedlivé.
"Díky této pečeti nás může hlavní rodina zabít. Myslíš, že je to fér být hračkou? Bát se o holí krk v hlavní rodině, když se na ně jen podíváš křivě?! Já myslím, že ne!" Podíval se na tribuny přesně, kde seděl jeho strýc s jeho mladší sestřenicí Hanabi z hlavní rodiny. "Zabyli mi otce a to se nedá odpustit nikomu! Ani nevíš jaký to je!! Dívat se na vrahy svého otce!!!" Uvázal si čelenku na čelo, zaujal své obvykle místo pro boj.
Blonďatý chlapec nebyl schopen slov. Neměl ani páru, co mu na to má říct. "I přes to s tebou nemůžu prohrát." Pohlédl na něj zpříma. "Tajuu kagebunshi no justu." Okolo něj se vytvořilo nespočitatelné množství jeho podobizen. Rozeběhli se proti němu.
"Kaiten" Jeho nepropustná obrana, která je pro klony až moc dobrá. Bez problémů odrazil veškeré mířící útoky. Myslel si, že už je s ním konec. Podle jeho vidění mu zbývá málo Chakry.
"Nemůžeš všechno přičítat osudu." Blonďák spadl na kolena, popadl se za břicho. Ztěžka začal sípat až vykašlal krev. "Osude se dá změnit, ale musíš s ním, bojovat a né mu pořád podléhat."
"Nic o tom nevíš!" Vyštěkl na něj.
"Já to, ale nevzdám, i když vím, že jsi o hodně silnější než já." Okolo něj začala vřít červená Chakra. Modré oči se proměnili v šelmí červené. Na tváři mu vyrašili fousy, zuby se mu prodloužili a nehty to samé. Nadzvedl ruku sepnutou v pěst, namířenou proti němu. "Já pro tebe klan Hyuga změním, Neji!" Rozběhl se proti němu. Nad ním vytvořila z Chakry Kyubyho podobizna a zase zmizela.
"Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki (Styl 361 ran)" Pustili se do vzájemného střetu. Prach se vířil kolem jejich těl. Červená Chakra pohlcovala tu modrou a na opak. Diváci nic neviděli jen obrovský hluk od jejich bití.
Boj po chvíli ustal. Mlžný kouř byl rozfoukán silným větrem. Ale nikdo z nadšenců neviděl ani jednoho bojovníka.
Neji otevřel oči. Byl vyčerpaný, z menšími problémy se postavil na nohy. Sebral ze země jeho čelenku. Viděl opodál kráter, který oba dva udělali. Šel se podívat blíž, belhavým krokem. Uviděl sklíčeného chlapce na zemi, který se ani nehnul.
Ze země se vynořila něčí pěst, která ho vymrštila daleko na zem. Chtěl se zvednout, ale jeho tělo bylo na tolik zesláblé, že to nedokázal.
Blonďák se nad ním skláněl. "Osud můžeš změnit." Usmál se na něj.
"Proč zrovna ty? Proč jsi měl pravdu, Naruto?" Ptal se Neji svých vzpomínek ležíc na zemi. Celé jeho tělo bylo zakrvácené. Cítil, že už nemůže dál. Energie z něj vyprchávala strašlivou rychlostí. Vybavil si na posledy obličeje svých přátel a mezi nimi viděl toho usměvavého kluka, který mu říkal pravdu, ale on ji nechtěl slyšet. Usmál se při této vzpomínce. Náhle zavřel oči, hlava mu sklouzla na stranu.
Ležel tam na zemi mezi stromy jeho rodné země. Slunce zářilo plným svitem. Ptáci cvrlikali neobvykle plaše. Smutnili nad smrtí jednoho mrtvého ninji, který umřel sám pro záchranu jeho rodiště.


Týmy

25. dubna 2008 v 8:00 Naruto Galerie
Nejlepší je Gaara jak odstrkuje Temari XDNaruto horoskop

24. dubna 2008 v 10:00 Naruto Galerie
zdroj : www.naruto-sasuke-sakura.blog.cz

Copak se jim honí hlavou

24. dubna 2008 v 8:00 Naruto Galerie
zdroj: www.katsumis.blog.cz