Uzumaki Naruto

14. října 2007 v 22:47 |  Postavy z Naruta
Naruto Uzumaki
Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta. Při tom musel obětovat svůj život. Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší. Čtvrtý Hokage chtěl, aby se k němu lidé chovali jako k hrdinovi, což se tedy nenaplnilo. Vesničané se mu vyhýbali a děti si ho nevšímaly.
Naštěstí se Naruta ujal jeho učitel z Ninja akademie, Chuunin Umino Iruka. I přes to, že Irukovi vlastní rodiče zahynuli ve spárech Kyuubiho, tak Iruka neobviňuje Naruta za jejich smrt. Místo toho ho Iruka přijal skoro jako svého syna. Iruka se stal prvním člověkem, který Narutovi věřil. Naruto bere Iruku jako náhradu své rodiny. Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. Do tohoto týmu patří také Narutova oblíbenkyně Haruno Sakura a jeho rival Uchiha Sasuke. Narutova osobnost je opravdu zajímavá. Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek. Rozhodl se, že chce, aby ho celá vesnice znala. Proto je Naruto nazýván číslo jedna jako nejhlasitější ninja v Listové. Žije svým snem, že se stane největším ninjou všech dob. To prohlašuje skoro neustále a nazývá to jako "svou cestu ninji". Nejlepší ninja v Listové je Hokage, a proto Naruto sní (spíš je přesvědčen)o tom, že tohoto titulu jednou dosáhne. Naruto také chce, aby ho všichni kolem uznávali. Naruto je energický a sebevědomý, ninja, ale i tak má v podstatě dobrou povahu. Jeho skutečnou silou je jeho silná vůle (a často taky obyčejné štěstí :)). Naruto jedná téměř vždy podle svých pocitů, je velmi odhodlaný a má své hodnoty, kterých si váží bez ohledu na cokoliv. Vždy se snaží být šťastný a veselý tak, jak je to jen možné. Ačkoli je tvrdohlavý a vznětlivý, tak jeho odhodlanost a touha po zlepšení svých schopností velmi ovlivňuje lidi v jeho okolí. Jednou Naruto pomáhá s tréninkem vnukovi Třetího Hokageho, Konohamarovi, a naučí ho, že cesta k úspěchu vede pouze přes tvrdou práci.
Jediná výhoda k jeho jinak průměrným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská síla démona Kyuubiho, který mu dodává velké množství červené Chakry. Ta způsobí, že se Naruto velmi rychle léčí a v bojích je pak téměř nezastavitelný.
Spekuluje se o tom, že Naruto je možná příbuzný Yondaime Hokageho, protože oba mají špičaté blonďaté vlasy, modré oči, krevní skupinu B, přivolávají žábu, atd. Jiraiya si také všiml, že Yondaime (Čtvrtý Hokage) a Naruto mají také podobné osobnosti. Navíc v dílu 83, když se Naruto ptal Jiraiyi na to, proč si ho vybral za studenta, tak mu řekl, že je velmi podobný Čtvrtému Hokagemu. Je to celkem pravděpodobné, protože pak by to rovnou odpovědělo na otázku, proč byl Kyuubi zapečetěn zrovna do Naruta.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 www.akatsuki.estranky.cz www.akatsuki.estranky.cz | E-mail | Web | 29. října 2007 v 20:17 | Reagovat

kouknete na www.akatsuki.estranky.cz

2 uzu uzu | 31. ledna 2008 v 16:10 | Reagovat

Tohle nepřestávej jinak se stane něco špatného! Jmenuji se Daisy je mi 7 let. Mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Jestli tohle nepošleš 15ti lidem tak se dnes zjevím u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle není vtip!!!!! něco dobrého se stane v 15:22- někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ. P.S. nepřeruš to!

promiň já se bála tak sem to musela poslat.

3 squeaer squeaer | 21. května 2008 v 16:38 | Reagovat

je to tim ze čtvrtý hokage je narutovim otcem

4 Narutak Narutak | 9. června 2008 v 13:22 | Reagovat

hele proč by to dělal když má syna je to divní já mít syna tak nebudu riskovta svůj život a život toho dítětě aby ponem šli mafiani (Akatsuki :-) )

5 Klára Klára | Web | 9. června 2008 v 16:36 | Reagovat

Tak třeba netušil, že se to potom tak zvrtne a půjdou po jeho synovi všichni Akatsuki XD...chtěl jen pomoc, no...^_^

6 healiak healiak | 19. srpna 2008 v 0:32 | Reagovat

on hlavne mel v planu aby naruta vsichni uznavali jako hrdinu :))

7 shisuna shisuna | 24. srpna 2008 v 13:17 | Reagovat

to je pěkné ale co když Yondaime ještě žije?ja to vim protože tam nikdo nebyl jenom Naruto!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama