Tsunade

14. října 2007 v 22:34 |  Postavy z Naruta
Tsunade
Vučka Prvního Hokageho, nyní vykonává úřad jako Pátý Hokage a Sakuru přijala jako svou studentku. Sice jí je stejně jako Jiraiyovi a Orochimaru 50 let, ale pomocí přeměny si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na 20. Jediný Naruto ji ale stále oslovuje "bábi Tsunade". Tsunade je lékařský ninja a také "krotitel slimáků". Má obrovskou fyzickou sílu, díky které by mohla zabít kohokoli jedním zásahem. Umí přivolávat obřího slimáka Katsuyu. Jedna z jejích nejlepších technik je buněčná regenerace, která ovšem vyžaduje nesmírné množství Chakry. Měla mladšího bratra Nawakiho a přítele Dana, ale oba byli zabiti během dvou Velkých ninjovských válek. Oba měli sen téměř shodný s tím, jaký má Uzumaki Naruto, to je stát se Hokagem a ochraňovat ty, které milují. Po jejich smrti měla fobii z krve (což je docela špatný, když jste lékařský ninja :)). Tuto fóbii překonala až v bitvě, kdy chránila Naruta.
Tsunade nosí na krku amulet, který jí dal její dedeček (První Hokage). Je to náhrdelník, za který se dají koupit až tři hory. Tento amulet nikdy v sázce nevsadila, krom v sázce s Narutem. Předmětem sázky bylo to, že se Naruto do týdne naučí techniku vysoké úrovně, a to Rasengan. Lidé, kteří tento náhrdelník nosili, často velmi brzo umírali. Tsunade ho dala Narutovi, protože je rozhodnut nezemřít do té doby, než se stane Hokagem.
Tsunade je také velká hazardní hráčka, která má ovšem ve hrách neuvěřitelnou smůlu. U každého má velké dluhy. Někdy ovšem vyhraje velké peníze, ale to skoro vždy znamená velký problém, například před tím, než se setkala s Orochimarem, tak vyhrála kopu peněz. Narodila se 2. srpna.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama