Kankurou

14. října 2007 v 22:03 |  Postavy z Naruta
Kankurou

Je syn Čtvrtého Kazekageho, je to bratr Temari a Gaary. Je to ninja ze Skryté Písečné Vesnice, který se specializuje jako ninja loutkař. Když se poprvé objevil v seriálu, nesl na zádech velkou loutku ovázanou obvazem, její jméno je Karasu ("Vrána"). Jeho loutka je také vybavena různými pastmi a mnoha zbraněmi, jako jsou skryté nože pokryté jedem, jedovatý plyn, vystřelovací nože a vrhač střel. Navíc nohy a hlava loutky mohou být odděleny od těla a také mohou být použity jako střely.

Začal používat Karasu společně s druhou loutkou Kuroari ("Černý mravenec"), loutkou navrženou na chytání a znehybnění protivníků, aby na ně mohl Karasu zaútočit. Ale Kuroari může být použita i jako vražedná útočná loutka, toto bylo ukázáno v Naruto filmu 2.

Ze všech Kazekageho dětí se Kankurou nejvíce podobá svému otci. To je možná hlavní důvod, proč k němu Gaara chová tak velké nepřátelství, což bylo vidět hned při prvním představení Písečných sourozenců. Gaara byl totiž často cílem vražedných útoků nařízených jeho otcem. Kankurou vždy když se nově objeví v příběhu má jinak namalovanou tvář. Neví se jestli má důvod měnit malbu tváře nebo to jen Kishimoto rád jinak kreslí.

Na začátku seriálu bylo Kankurovi 15 let, narodil se 15. května. Je to genin ze Skryté Písečné Vesnice.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simonita Simonita | Web | 14. října 2007 v 22:05 | Reagovat

prosím kukni ke mě na blogís a zapoj se do příběhu, budu mooc ráda, je to na adrese: http://simonita.blog.cz/0710/nas-zimni-pribeh#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama