Sabaku No Gaara

14. října 2007 v 22:05 |  Postavy z Naruta
Sabaku no Gaara

Gaara je synem čtvrtého Kazekageho, Má ještě dva sourozence Temari a Kankurou, on je z nich nejmladší. Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (písečný démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Kakura při porodu zemřela, doufá že její smrt pomstí.


Trénoval ho jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Když bylo Gaarovi šest let tak jeho otec nařídil Yashamarovi ať zabije Gaaru, protože si jeho otec myslel, že je nepovedený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: masakr z lásky sám k sobě. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec. Když zjistil, že ho nikdo nemá rád tak si pískem vytvořil na čele tetování, ten symbol znamená lásku jako symbol démona, který miluje jen sám sebe.


Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon. Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).


Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry. To ovšem způsobuje, že Gaara téměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu plnou písku. Písek v nádobě je nasáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 quicksilver quicksilver | 16. února 2008 v 20:20 | Reagovat

mooocc super Gaara je muj oblibenec a fandim mu dej tam toho o nem vic ja si rad poctu diky

2 ffhfhghf ffhfhghf | E-mail | 15. dubna 2008 v 15:39 | Reagovat

super ,ale stejně v 198naruto zabije Garu

3 aneta aneta | 8. srpna 2008 v 18:36 | Reagovat

gaara je fakt moc super mam ho moc rada a mimochodm naruto gaaru nezabije protoze kdyz spolu bojovali tak mu naruto neco rekl a gaara se zmenil temari a kankurovi se omluvil a pak byl i dil kdy spolu jsou kamaradi (kamaradi budou urcite)

4 yumi yumi | Web | 25. září 2008 v 14:40 | Reagovat

máš to tu pěkné ale chtěla bych abys tam dala více o Gaarovi protože ho mám ráda

a prosím kuk na blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama