Nara Shikamaru

14. října 2007 v 22:40 |  Postavy z Naruta
Nara Shikamaru
Narodil se 22. září, na začátku seriálu mu bylo 12 let. Je 152,1 cm vysoký, váží 42,9 kg, má černé vlasy a černé oči. Je velmi podobný svému otci.
Shikamaru je velmi líný člověk, ale je to génius, jehož IQ je přes 200, i když jeho známky v akademii tomu neodpovídaly (většinu testů prospal). Pochází z rodiny, která má schopnost ovládat stíny a chová jeleny.
Byl na počátku seriálu Genin, který dokončil akademii ve stejnou dobu jako Uzumaki Naruto. Po proběhnutí Chuuninské zkoušky ve vesnici se jako jediný stal Chuuninem.
Rád ale hraje intelektuální hry jako jsou Shougi (japonské šachy) a Go. Shikamaru je velmi dobrý taktik, a proto se ještě nikdy nepodařilo jeho učiteli (Sarutobi Asuma) porazit ho v Shougi ani Go. Když Shikamaru vymýšlí strategii, vždy zavře oči a spojí prsty tak, aby vytvořily kruh.Shikamarův dlouholetý kamarád je Akimichi Chouji, který s ním byl také v týmu společně s Yamanaka Ino pod vedením Asumy.
Jeho koníčky jsou pozorování mraků, polehávání a hraní Shougi. A také si vytvořil přesný plán pro svůj život - ožení se, bude mít dceru a pak syna, až se dcera vdá a syn najde práci, tak půjde do důchodu.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama