Kaito-1.kapitola

15. října 2007 v 20:07 | Tea a Klára |  Kapitolovky
Kaito 1.kapitola
Sakura, oblečená do bílého oděvu charakterizujícího léčitelského ninju, se nakláněla nad bezvládně ležícím tělem neznámé dívky v bezvědomí. Dívka měla své dlouhé černé vlasy rozprostřeny po lůžku v místní nemocnici, zamazané vlastní krví, která jí převážně proudila z poraněného břicha. Ovšem měla i mnoho povrchových zranění na zbytku těla. Po Sakuřině tváři stekla kapička potu z nervozity, kterou cítila při záchraně jejího života. V hlavě si přemítala jestli nemá zavolat Tsunade, a nebo jestli je natolik schopná stabilizovat její zranění sama. Stejně nebylo příliš mnoho času zavolat pomoc.
Mezitím v čekárně čekal lehce zraněný Shikamaru s Ino vyděšenou starostí o něj, které se v náručí tisklo malé černé koťátko. Po zdlouhavém čekání se otevřely dveře.
"Je stabilizovaná, takže si potřebuje odpočinout. Převezeme jí na její lůžko" unaveně prohlásila Sakura. "Musím informovat Kakashiho-sensei." A než se Ino s Shikamarem vzpamatovali Sakura utíkala chodbou pryč z nemocnice. Zastavila ji Hinata.
"Sakuro! Sakuro! Naruto-kun se vrátil!" Opřela se o zeď, aby si oddechla.
"Hinato to je skvělá zpráva, ale já teď musím najít Kakashiho. Děkuju a omlouvám se, musím běžet." Rozpačitým hlasem vykřikla než odběhla na recepci. Tam dala kartu s falešným jménem neznámé dívky, aby ji odvezli na její lůžko. Teď se opravdu vydala najít Kakashiho k němu domů. Mezitím dívku přemístili na její pokoj a to i s její kočkou, protože ji Ino nemohla udržet, když kočka spatřila svoji majitelku. Shikamaru s Inou se rozhodli, že u neznámé dívky zůstanou i přes noc.
Když už byla Sakura poblíž Kakashiho domu, střetla se s Narutem, kterého doprovázela Hinata spolu s Chouchim, Leem, Kibou a Shinem na večeři k Ichirakovi na ramen.
"Sakuro-chan, jsem rád, že tě zase vidím" vyřikl radostí Naruto a objal Sakuru. Ta se jemně odtáhla.
"Naruto…Omlouvám se…Já strašně spěchám." Naruto za ní stihl zavolat "Tak aspoň přijď na rámen budu tě čekat." Sakura mu v běhu zamávala na souhlas. Po chvíli už klepala na dveře od Kakashiho bytu. Domovní dveře se otevřely, ale oba byli zaraženi. Kakashi si totiž všiml, že Sakura musela přijít rovnou z nemocnice, protože na sobě měla bílý plášť lehce zamazaný od krve. Sakura si ho přejela pohledem. Měl kolem pasu ovázaný ručník a kapala z něj voda.
"Dobrý večer Kakashi-sensei." Řekla červenající Sakura se sklopenou hlavou a cukajícími koutky.
"Ahoj Sakuro. Pojď dál, co potřebuješ?" Řekl Kakashi s úsměvem ve tváři a šel směrem do ložnice.
"Jen se obléknu. Nechám pootevřené dveře, klidně mluv." Něž se Sakura zpamatovala ze zážitku na celý život, Kakashi už vyšel v bílém trikotu s černými kraťasy.
" Tak proč jsi přišla Sakuro ? Dáš si něco ? Sice návštěvu jsem nečekal, ale to nevadí."
"Přišla jsem se s vámi poradit" teď už nervózně řekla Sakura.
Sakura se později stavila za Narutem na ramen. "Sakuro-chan držím ti tu ….." Ani nedořekl a odstrčil vedle sedícího Leeho na vedlejší židli, která byla připravená pro Sakuru. Hinata se smutně podívala do země. Kiba se na ni přátelsky usmál, aby se necítila smutně. Zatímco Shino probodl Naruta vražedným pohledem, ale Naruto opět nic nepochopil. Naruto a Lee jí bavili z obou stran, ale Sakura se celý večer jen utrápeně usmívala. Než všichni odešli, kromě Sakury a Naruta, tak se Hinata rozloučila větou "Jsem moc ráda, že si se po dva a půl roce i s Jiayra-sama vrátil v pořádku, Naruto-kun." A s narudlými tvářemi se vracela s ostatními domů. Naruto byl konečně se Sakurou sám.
"Sakura-chan trápí tě něco ?" Řekl se starostlivým výrazem Naruto. Všiml si, že ji stékají po tváři slzy. Sakura jen smutně pronesla "Dnes jsou to přesně tři roky." Naruto se na ni nechápavě podíval, ale vzápětí mu to došlo.
"Sasuke?" Ale to už Sakura vstávala ze židle a odcházela pryč se slzami v očích. Do ticha zašeptal "Já vim Sakuro." Když se zvedl a vydal se domů ještě se ohlédl po odcházející Sakuře a do tmy pronesl "Taky mi hodně chybí." A s lesklýma očima se vydal dál.
Tak tohle je naše první povídka :) je naše společná, takže jsme se na ní podílely obě, neni to zrovna EXTRA výkon, ale tak snad se to bude aspoň trochu líbit-poznáme podle komentářů =D a další části budou později :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 arwen arwen | Web | 21. října 2007 v 15:08 | Reagovat

mne sa to paaci..dufam, ze pokracovanie bude co najskor.............

2 Ajka Ajka | E-mail | 21. října 2007 v 19:44 | Reagovat

Supéééér =D

3 človíček človíček | 31. října 2007 v 15:05 | Reagovat

to je skvely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 Ayashiki Ayashiki | 5. listopadu 2007 v 19:00 | Reagovat

Otázku: "Sakura-chan trápí tě něco ?" pričom vidí že opýtaná plače, môže vypotiť fakt len Naruto =D

5 Eliya Eliya | 16. listopadu 2007 v 16:47 | Reagovat

to je super, už by to chtělo pokračování...

6 kira kira | 5. ledna 2008 v 16:39 | Reagovat

jo tesim se na pokracko

7 saslu saslu | 26. února 2008 v 21:24 | Reagovat

je to sračka

8 Tea a Klára Tea a Klára | 27. února 2008 v 17:09 | Reagovat

Jestli se ti to nelíbí, tak to nečti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama