Hatake Kakashi

14. října 2007 v 22:46
Hatake Kakashi
Hatake Kakashi (181cm,67,5kg, stříbrné vlasy, pravé oko černé,levé oko červené, přes levé oko má jizvu) je Jounin ve Vesnici Ukryté v Listí, narodil se 15.září, na začátku seriálu mu je 26 let.
Stará se a cvičí tým 7, v kterém je Naruto, Sakura a Sasuke.
Obrazek
Můžete ho znát pod jménem Kopírovací ninja Kakashi nebo Sharingan Kakashi. Uvádí se, že skopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka, ve kterém má Sharingan-vrozená vlastnost klanu Uchiha (Kakashiho levé oko není jeho vlastní, ale původně patřilo jeho kamarádovi - Uchiha Obito. Kakashi získal toto oko po smrti ObrazekObita při záchranné akci jejich kamarádky Rin, Obito zachránil Kakashimu život, ale sám o něj přišel. Kakashi však přišel o oko, ale ještě než Obito zemřel, věnoval mu jako náhradu své oko s Sharinganem).
Kakashi patří mězi nejlepší genie ninjů. Ninjovskou školu dokončil v pěti letech a chuninem se stal v deseti, jouninem se stal ve třinácti letech.
Kakashi chodí obvykle všude pozdě, protože chodí každé ráno k hrobu svého přítele Obita Uchihi.
Mezi jeho koníčky patří čtení knih, například Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy výhradně pro dospělé,
Obrazek
píše je známí šmírák Jiraiya. Jeho rivalem je Maito Gai, který má nestarost tým o ročník starší. Neustále nosí masku a přes levé oko má ninjovskou čelenku se znakem Konohy.
Obrazek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama