Aburame Shino

14. října 2007 v 22:42 |  Postavy z Naruta
Shino Aburame
Rozvážný, klidný a jistý Genin ze Skryté Listové vesnice. Je v týmu 8 s Hinatou a Kibou pod vedením Yuuhi Kurenai. Shino je docela tajemný a vždy nosí sluneční brýle. Je v příběhu zobrazen jako stoický a věcný. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh. Shinovy hodnoty jsou hlavně jeho přátelé a týmové spolupráce. Celý jeho tým je skvěle sehraný a často tráví spolu hodně času, protože mají koníčky, které jim to dovolují. Shino v lese zkoumá brouky, Hinata sbírá kytky a Kiba venčí nebo trénuje s Akamaru.
Shino ovládá tradiční umění klanu Aburame, což je ovládání brouků. Sám Shino je naplněn zvláštním druhem brouků, které se živí jeho Chakrou. Na oplátku tito brouci útočí a vykonávají úkoly, které jim Shino přikazuje. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. Shino bude zřejmě následujícím velitelem klanu Aburame.
V boji si je vždy jistý svými schopnostmi a má velmi dobré strategické myšlení.
Během úkolu s Bikouchuu (když celý jeho tým i s Narutem hledal brouka, který by jim pomohl vystopovat Sasukeho) z jeho řeči vyplynulo, že asi ví, co Hinata cítí k Narutovi. Na začátku seriálu mu je 13, narodil se 23. ledna.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama