Říjen 2007

Testík

29. října 2007 v 19:49 Naruto svět
TESTÍČEK(k naší nové hře)
1.Jsi chlapec nebo dívka??
a) dívka
b) kluk
2.Jaké hodnosti by jsi chtěl/a dosáhnout??
a) Chunnin
b) Jonin
c) Medicin ninja
d) Ztracený ninja
e) Hokáge
f) ANBU
3.Co jsi za znamení(zvěrokruh)?
4.Jaká by měl/a být tvoje minulost??
a)Prožita s rodinou
b) Krvavá.
c) Docela poučná.
5.Jakou máš nejraději krajinu??
a) Hornatou
b) Louku
c) Les
d) Mokřiny
e) Sněžnou
f) Poušť
g) Tundru.
6.Jaká je tvoje oblíbená vesnice?? (Všichni budete začínat v Konoze, ale postupem času se můžete přestěhovat do jiné vesnice)
a) Skrytá Listová
b) Skrytá Mlžná
c) Skrytá Kamenná
d) Skrytá Písečná
e) Skrytá Travnatá
f) Jiná (Napiš která)
7.Jakou máš barvu vlasů a očí ??
8.Jaké jsou tvé koníčky??
9.K jaké postavě by jsi se přirovnal/a?? (nepište hlavně "nevim", děkujeme za pochopení)
10.V jaké rodině by jsi chtěla vyrůst??
a) Tvůj klan bude mít kekei genkkai a vysoké postavení ve tvé vesnici.
b) Tvůj klan bude mít sice kekei genkkai, ale nebude moc známí.
c) Tvůj klan nebude mít kekei genkkai, budete úplně normální rodina.
11.Co je tvá nejoblíbenější zbraň??
a) katana
b) zvíře(napiš jaké)……
c) shurikeny a kunaie
d) kosa
e) jiné zbraně(napište jaké)……
12.Byla jsi vyslána na misi(je to tvoje první mise, na které jsi úplně sama), ale zaútočili na tebe neznámí ninjové. Jsou velmi silní. Co uděláš??
a) Zvládnu to sama.
b) Přijmu od Hokáge pomoc(napiš koho by ti měla poslat)….
c) Když pomoc dorazí, naštveš se na Hokáge, že ti nedůvěřuje, a nebudeš s ní komunikovat.
13.Tvoje osobnost by měla být…..(napište jaká by měla být vaše povaha-stačí 2 nebo 3 slovy)
14.Přijde k tobě Chouji a nabídne ti brambůrky, co uděláš?
a) Vezmeš si.
b) Nevezmeš si, nebudeš mu chtít ujídat.
c) Nechceš ztloustnout.
15.Zamiluješ se do tvého týmového partnera. Co budeš dělat?
a) Nebudeš s ním chodit, protože nebudeš chtít zničit týmovou práci.
b) Budeš si věřit, že váš vztah bude dlouho trvat.
c) Necháš se přeložit do jiného týmu, abys tím nekazila týmovou práci v tvém bývalém týmu a budeš s ním chodit.
16.Dostaneš misi, na který musíš velet, ale nebudeš skoro znát přiřazený tým. Někdo si z týmu poraní nohu, co uděláš?
a) nechám ho s námi, když chce a bere to na vlastní nebezpečí
b) nenechám ho tu a někoho pro něj pošlu, přece by se mu mohlo něco stát
c) někoho pro něj poslu, protože by mohl ohrozit misi a já bych to pak schytal/a od hokáge
d) nechám ho s námi, je mi ho líto, když si to tak přeje...
f) nebudu se o něj starat vždyť není z mého původního týmu a skoro ho neznám...
17.Dostaneš misi, které budeš velet. Nebude patřit mezi nejdůležitější, ale když se nesplní tak bude problém. Koho si vybereš….
a) Vyberu si jen ty lidi, kteří se hodí na tuto mis.
b) Vyberu si přátele,i když se na tuto misi nehodí.


Poděkovaní

22. října 2007 v 20:21 Sdělení pro návštěvníky
Tak tímhle článkem chceme jen poděkovat úplně všem co nám tu zatím zanechali nějaký ten komentář…vážně nám to udělalo strašně VELIKOU radost =) a to taky proto, že sme vlastně začaly na novo a už se tu objevily komentáře :)
Jsme rády, že sou zatím kladné :), ale budem rády za každý názor….Takže ještě jednou DĚKUJEME všem =)


…adminky tohoto blogu Tea s Klárou :)

Konohamaru

22. října 2007 v 19:59 Hlášky z Naruta
-Konohamaru:"V budoucnu se stanu sedmým Hokagem!"
-Tsunade: "Sedmým? A co šestý?
-Konohamaru: "Šestý bude Naruto-niichan."

Spřátelený blog Sakury Uchiha-chan

21. října 2007 v 13:38 Spřátelené blogy
Tak tohle je pro Sakuru Uchiha-chan za spřátelení s jejím blogem =) www.sakurinsvet.blog.cz
A tohle je od ní pro nás :)

O serialu Naruto

21. října 2007 v 12:12 O seriálu Naruto
"Já jsem Uzumaki Naruto! Ani s jedním z vás neprohraju! Já neuteču! Nevezmu svá slova zpět! To je moje cesta ninji!..."

Naruto je japonský animovaný seriál. Několik prvních dílů můžete shlédnout na programu Jetix (Fox kids). Další díly si můžete stáhnout, nebo vidět na Youtube.com.

Naruto je blonďatý chlapec, který na sebe často upozorňuje, aby si u lidí své vesnice Konoha získal respekt. Protože se ho ostatní lidé bojí, jelikož v něm vidí démona (devítiocasou lišku), který do něj byl zapečetěn 4.Hogakem (něco jako starosta vesnice) už při jeho narození. O tom se Naruto dozvídá až ve svých 12 letech od jednoho zrádce vesnice. Poté co Naruto úspěšně absolvuje akademii je přiřazen do skupiny, kde je i dívka která se mu líbí Sakura a jeho úhlavní nepřítel Sasuke, který je největší "fešák" z celé vesnice. A proto v tomto týmu někdy vznikají velké spory, protože Sakura je zamilovaná do Sasukeho. V takových týmech splňují různé mise se svými učiteli. Toto anime vám vřele doporučujeme, protože je napínavé, vtipné, ale už jsme si i zaplakaly :)...

No prostě o nás XD

16. října 2007 v 8:49 Něco o nás :)
Ještě nebylo dost času, aby jsme vymyslely co dát do téhle rubriky =D a navíc když se stránky stěhovaly... tak sem jenom napíšem, že tahle stránka patří nám :)...což znamená mě Kláře(někdy v přezdívkách Klárka) a Tee(mojí super kámošce)...Doufáme, že se vám naše stránky líbí a určitě sem napíšem později i něco inteligentnějšího XD... P.S.:Mocinky děkujeme každému návštěvníkovi a sme strašně rádi za každý komentář :)

Kaito-1.kapitola

15. října 2007 v 20:07 | Tea a Klára |  Kapitolovky
Kaito 1.kapitola
Sakura, oblečená do bílého oděvu charakterizujícího léčitelského ninju, se nakláněla nad bezvládně ležícím tělem neznámé dívky v bezvědomí. Dívka měla své dlouhé černé vlasy rozprostřeny po lůžku v místní nemocnici, zamazané vlastní krví, která jí převážně proudila z poraněného břicha. Ovšem měla i mnoho povrchových zranění na zbytku těla. Po Sakuřině tváři stekla kapička potu z nervozity, kterou cítila při záchraně jejího života. V hlavě si přemítala jestli nemá zavolat Tsunade, a nebo jestli je natolik schopná stabilizovat její zranění sama. Stejně nebylo příliš mnoho času zavolat pomoc.
Mezitím v čekárně čekal lehce zraněný Shikamaru s Ino vyděšenou starostí o něj, které se v náručí tisklo malé černé koťátko. Po zdlouhavém čekání se otevřely dveře.
"Je stabilizovaná, takže si potřebuje odpočinout. Převezeme jí na její lůžko" unaveně prohlásila Sakura. "Musím informovat Kakashiho-sensei." A než se Ino s Shikamarem vzpamatovali Sakura utíkala chodbou pryč z nemocnice. Zastavila ji Hinata.
"Sakuro! Sakuro! Naruto-kun se vrátil!" Opřela se o zeď, aby si oddechla.
"Hinato to je skvělá zpráva, ale já teď musím najít Kakashiho. Děkuju a omlouvám se, musím běžet." Rozpačitým hlasem vykřikla než odběhla na recepci. Tam dala kartu s falešným jménem neznámé dívky, aby ji odvezli na její lůžko. Teď se opravdu vydala najít Kakashiho k němu domů. Mezitím dívku přemístili na její pokoj a to i s její kočkou, protože ji Ino nemohla udržet, když kočka spatřila svoji majitelku. Shikamaru s Inou se rozhodli, že u neznámé dívky zůstanou i přes noc.
Když už byla Sakura poblíž Kakashiho domu, střetla se s Narutem, kterého doprovázela Hinata spolu s Chouchim, Leem, Kibou a Shinem na večeři k Ichirakovi na ramen.
"Sakuro-chan, jsem rád, že tě zase vidím" vyřikl radostí Naruto a objal Sakuru. Ta se jemně odtáhla.
"Naruto…Omlouvám se…Já strašně spěchám." Naruto za ní stihl zavolat "Tak aspoň přijď na rámen budu tě čekat." Sakura mu v běhu zamávala na souhlas. Po chvíli už klepala na dveře od Kakashiho bytu. Domovní dveře se otevřely, ale oba byli zaraženi. Kakashi si totiž všiml, že Sakura musela přijít rovnou z nemocnice, protože na sobě měla bílý plášť lehce zamazaný od krve. Sakura si ho přejela pohledem. Měl kolem pasu ovázaný ručník a kapala z něj voda.
"Dobrý večer Kakashi-sensei." Řekla červenající Sakura se sklopenou hlavou a cukajícími koutky.
"Ahoj Sakuro. Pojď dál, co potřebuješ?" Řekl Kakashi s úsměvem ve tváři a šel směrem do ložnice.
"Jen se obléknu. Nechám pootevřené dveře, klidně mluv." Něž se Sakura zpamatovala ze zážitku na celý život, Kakashi už vyšel v bílém trikotu s černými kraťasy.
" Tak proč jsi přišla Sakuro ? Dáš si něco ? Sice návštěvu jsem nečekal, ale to nevadí."
"Přišla jsem se s vámi poradit" teď už nervózně řekla Sakura.
Sakura se později stavila za Narutem na ramen. "Sakuro-chan držím ti tu ….." Ani nedořekl a odstrčil vedle sedícího Leeho na vedlejší židli, která byla připravená pro Sakuru. Hinata se smutně podívala do země. Kiba se na ni přátelsky usmál, aby se necítila smutně. Zatímco Shino probodl Naruta vražedným pohledem, ale Naruto opět nic nepochopil. Naruto a Lee jí bavili z obou stran, ale Sakura se celý večer jen utrápeně usmívala. Než všichni odešli, kromě Sakury a Naruta, tak se Hinata rozloučila větou "Jsem moc ráda, že si se po dva a půl roce i s Jiayra-sama vrátil v pořádku, Naruto-kun." A s narudlými tvářemi se vracela s ostatními domů. Naruto byl konečně se Sakurou sám.
"Sakura-chan trápí tě něco ?" Řekl se starostlivým výrazem Naruto. Všiml si, že ji stékají po tváři slzy. Sakura jen smutně pronesla "Dnes jsou to přesně tři roky." Naruto se na ni nechápavě podíval, ale vzápětí mu to došlo.
"Sasuke?" Ale to už Sakura vstávala ze židle a odcházela pryč se slzami v očích. Do ticha zašeptal "Já vim Sakuro." Když se zvedl a vydal se domů ještě se ohlédl po odcházející Sakuře a do tmy pronesl "Taky mi hodně chybí." A s lesklýma očima se vydal dál.
Tak tohle je naše první povídka :) je naše společná, takže jsme se na ní podílely obě, neni to zrovna EXTRA výkon, ale tak snad se to bude aspoň trochu líbit-poznáme podle komentářů =D a další části budou později :)

Chibíci

15. října 2007 v 19:09 Adoptovaní chibi
Tak tyhle chibíky sme adoptovaly, protože sou děsně moooc roztomilý =D...Tee se líbil nejvíc ten Orochimaru, a mě Kisame, ikdyž ho jinak moc nemusim XD...a na Narutovi na ramenu sme se shodly obě :)...adoptovali sme ho na strankach www.rin-layout.blog.cz , které patří Rin-chan, a určitě si nějaký chibíky taky adoptujte :)

Naruto film 4

15. října 2007 v 18:36 Naruto filmy
NARUTO FILM 4
Naruto film 4 se poprvé objevil v japonských kinech 4.8.07. Stejně jako ostatní filmy bude ale s titulky a ke stažení nejspíše až vyjde na DVD, což je obvykle v dubnu....Takže na tento film si budeme muset ještě počkat :( ...Ale kdo viděl upoutávky tak je jisté že tehle film bude zaručeně nejlepší, takže se ho už nemůžem dočkat :), ale prozatím musíme vystačit jen s těmi upotávkami...XD A tady je kratičký obsah o čem přibližně ta čtyřka bude: Hádes plánuje vytvořit svět podle vlastních představ a něco přivést zpět. Jediná kdo ho dokáže zastavit je kněžka ze Země Démonů, Shion. Hádes vyslal svoje nejsilnější čtyři bojovníky, aby Shion zabili. Naruto a jeho tým byly pověření kněžčiným doprovodem. Duchové podsvětí se chystají zničit všech Pět Zemí. Dokáže Naruto Shion ochránit a zastavit zlo?

Naruto film 3

15. října 2007 v 18:35 Naruto filmy
Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova, Dattebayo!

Film začíná vyprávěním Tsunade o Měsíční zemi. (Samozřejmě nezapomene zmínit, že tam mají dobré kasino :)) Potom už začíná mise, kterou vede Kakashi. Na této misi je také Naruto, Sakura a Lee. Mají chránit prince a jeho syna na cestě domů do Měsíční země. Princ je strašpytel a poněkud tlustý. Jeho syn (kterému je odhadem asi 9 let) je na první pohled rozmazlený, ufňujaný a sobecký. Což ovšem Naruta velmi dráždí a tak je často vidět jak ho Kakashi musí držet, aby malý Hikaru jednu neslízl…Poté, co si na své cestě koupí cirkus a Hikaru zachrání jednomu tygrovi život, se dovídáme, že se choval tak děsně, protože chtěl aby si s ním každý hrál a aby měl kamarády a tak si všichni slíbí, že budou kamarádi a že na sebe nezapomenou.(dojemná scénka :D) Když dorazí do Měsíční země, zjistí, že král umírá a na jeho místo se tlačí jeho tajemník, kterého považoval za kamaráda. Po různých bojích naši ninjové vyhrají a mise je splněna. Ale protože si Kakashi po boji musí dva týdny odpočinout v nemocnici, tak si prodlužují dovolenou u moře v Měsíční zemi.

Tenhle film se nám líbil ze všech nejvíc. Postavy už byly kresleny o něco lépe než ve druhém filmu a taky bylo hezký že všichni byli oblečeni do letnějšího oblečení než obvykle ( A pozor, to i Kakashi, ovšem svou masku si samozřejmě nechal :( . I děj byl propracovanější, a proto můžeme říct, že tenhle film byl vážně dobrej, a směle ho doporučujme :)

Naruto film 2

15. října 2007 v 18:35 Naruto filmy
Iluze ruin podsvětí

Naruto,Sakura a Shikamaru dostanou za úkol najít a chytit malé zvířátko do jisté vesnice. Cestou jsou ale napadeni tajemně neznámými vojáky a jejich velitelem jménem Temujin. Naruto s Temujinem při boji spadnou ze skály a proberou se ve vesnici kočovníku. Později Naruto zjistí že tento úkol jim udělil právě náčelník tohoto kočovného klanu. Naruto se později s Temujinem vydají za Panem Haido který hodlá založit Utopii (zemi míru bez válek.). Protože vidí že Naruto má jistě nadpřirozené schopnosti nabízí mu místo ve svých řadách, Naruto odmítá. Naruto a Temujin se dostanou do podzemí,kde najdou svého nepřítele,vypukne tam boj , ale nakonec vše skončí dobře…

Z tohohle filmu jsme zas tak nadšené nebyly. Děj nám přišel dost zamotaný a nepřehledný. A navíc postavy vypadaly jako kdyby byly z gumy :D…prostě divná grafika, a navíc někdy nám přišlo, že to někdy byla počítačová grafika. Prostě jako by se snažili to udělat moderní, ale u nás to zas tak velký úspěch nesklidilo.

Naruto film 1

15. října 2007 v 18:24 Naruto filmy
Záchrana Sněžné princezny
Film začína scénkou z filmu na kterém jsou Naruto, Sasuke a Sakura v kině. Nařídil jim to Kakashi kvůli další misi. Z kina je kvůli hluku (který ovšem dělá jen Naruto) málem vyhodí :D… Naruto je veliký fanda herečky, která ve filmu hraje hlavní roli a usiluje o její autogram. Ona je ale zásadně nedává (je totiž dost sobecká). Naše trojice v čele s Kakashim má za úkol chránit herečku na cestě do Sněžné země, kde se má natáčet nový film. Tam zjišťujeme že herečka je opravdová princezna ze Sněžné země a po bitvě se v této zemi poprvé objeví jaro a taky moc hezká duhová chakra. Na konci filmu dává princezna Narutovi svůj autogram a stává se zní jiný člověk (hodný a milý).

Tento film je užasnej. Naše dojmy z něj byly obrovský. Sakura tam má moc hezký oblečení a vlastně všichni tam sou roztomilý s těma zimníma pláštěma (a hlavně Kakashi s tou svojí šáličkou:)) Dobrá hudba i grafika. Děj taky dobrej, někdy až dojemnej :)

Uzumaki Naruto

14. října 2007 v 22:47 Postavy z Naruta
Naruto Uzumaki
Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta. Při tom musel obětovat svůj život. Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší. Čtvrtý Hokage chtěl, aby se k němu lidé chovali jako k hrdinovi, což se tedy nenaplnilo. Vesničané se mu vyhýbali a děti si ho nevšímaly.
Naštěstí se Naruta ujal jeho učitel z Ninja akademie, Chuunin Umino Iruka. I přes to, že Irukovi vlastní rodiče zahynuli ve spárech Kyuubiho, tak Iruka neobviňuje Naruta za jejich smrt. Místo toho ho Iruka přijal skoro jako svého syna. Iruka se stal prvním člověkem, který Narutovi věřil. Naruto bere Iruku jako náhradu své rodiny. Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. Do tohoto týmu patří také Narutova oblíbenkyně Haruno Sakura a jeho rival Uchiha Sasuke. Narutova osobnost je opravdu zajímavá. Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek. Rozhodl se, že chce, aby ho celá vesnice znala. Proto je Naruto nazýván číslo jedna jako nejhlasitější ninja v Listové. Žije svým snem, že se stane největším ninjou všech dob. To prohlašuje skoro neustále a nazývá to jako "svou cestu ninji". Nejlepší ninja v Listové je Hokage, a proto Naruto sní (spíš je přesvědčen)o tom, že tohoto titulu jednou dosáhne. Naruto také chce, aby ho všichni kolem uznávali. Naruto je energický a sebevědomý, ninja, ale i tak má v podstatě dobrou povahu. Jeho skutečnou silou je jeho silná vůle (a často taky obyčejné štěstí :)). Naruto jedná téměř vždy podle svých pocitů, je velmi odhodlaný a má své hodnoty, kterých si váží bez ohledu na cokoliv. Vždy se snaží být šťastný a veselý tak, jak je to jen možné. Ačkoli je tvrdohlavý a vznětlivý, tak jeho odhodlanost a touha po zlepšení svých schopností velmi ovlivňuje lidi v jeho okolí. Jednou Naruto pomáhá s tréninkem vnukovi Třetího Hokageho, Konohamarovi, a naučí ho, že cesta k úspěchu vede pouze přes tvrdou práci.
Jediná výhoda k jeho jinak průměrným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská síla démona Kyuubiho, který mu dodává velké množství červené Chakry. Ta způsobí, že se Naruto velmi rychle léčí a v bojích je pak téměř nezastavitelný.
Spekuluje se o tom, že Naruto je možná příbuzný Yondaime Hokageho, protože oba mají špičaté blonďaté vlasy, modré oči, krevní skupinu B, přivolávají žábu, atd. Jiraiya si také všiml, že Yondaime (Čtvrtý Hokage) a Naruto mají také podobné osobnosti. Navíc v dílu 83, když se Naruto ptal Jiraiyi na to, proč si ho vybral za studenta, tak mu řekl, že je velmi podobný Čtvrtému Hokagemu. Je to celkem pravděpodobné, protože pak by to rovnou odpovědělo na otázku, proč byl Kyuubi zapečetěn zrovna do Naruta.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)

Hatake Kakashi

14. října 2007 v 22:46
Hatake Kakashi
Hatake Kakashi (181cm,67,5kg, stříbrné vlasy, pravé oko černé,levé oko červené, přes levé oko má jizvu) je Jounin ve Vesnici Ukryté v Listí, narodil se 15.září, na začátku seriálu mu je 26 let.
Stará se a cvičí tým 7, v kterém je Naruto, Sakura a Sasuke.
Obrazek
Můžete ho znát pod jménem Kopírovací ninja Kakashi nebo Sharingan Kakashi. Uvádí se, že skopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka, ve kterém má Sharingan-vrozená vlastnost klanu Uchiha (Kakashiho levé oko není jeho vlastní, ale původně patřilo jeho kamarádovi - Uchiha Obito. Kakashi získal toto oko po smrti ObrazekObita při záchranné akci jejich kamarádky Rin, Obito zachránil Kakashimu život, ale sám o něj přišel. Kakashi však přišel o oko, ale ještě než Obito zemřel, věnoval mu jako náhradu své oko s Sharinganem).
Kakashi patří mězi nejlepší genie ninjů. Ninjovskou školu dokončil v pěti letech a chuninem se stal v deseti, jouninem se stal ve třinácti letech.
Kakashi chodí obvykle všude pozdě, protože chodí každé ráno k hrobu svého přítele Obita Uchihi.
Mezi jeho koníčky patří čtení knih, například Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy výhradně pro dospělé,
Obrazek
píše je známí šmírák Jiraiya. Jeho rivalem je Maito Gai, který má nestarost tým o ročník starší. Neustále nosí masku a přes levé oko má ninjovskou čelenku se znakem Konohy.
Obrazek

Uchiha Sasuke

14. října 2007 v 22:45 Postavy z Naruta
Sasuke Uchiha
Sasuke pochází z vesnice ukryté v listí, přesněji z klanu Uchiha, ale ten byl nedávno vyvražděný jeho starším bratrem Itachim, ještě než odešel tak svého mladšího bratra podrobil psychickému mučení a řekl mu "Pošetilý maličký bratře,
jestli si přeješ mě zabít, nenávidět mě, zhnusit si mě a přežít nehezkým způsobem, tak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Patří mezi nejhezčí ninji z vesnice. Největší zájem o něj má Sakura a Ino, dokonce o něj má zájem Temari, která pochází z vesnice ukryté v písku.
Po dokončení akademie se dostal do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. S ním v týmu je ještě Sakura a Naruto, který je jeho největším rivalem. Nejdříve si na ně nemohl zvyknout a říkal obvykle ,,Tým , pche nepracuju v týmu akorát mě to zbrzdí." nebo ,,Je teprve ráno a už mi lezou na nervy". Ale později si zvykl a s Narutem jsou dokonce přátelé akorát to ani jeden nedává na jevo.
Mezi jeho koníčky patří chození na procházky a trénování. Je hodně samotářský, protože se soustředí na jedinou věc a to je zabít jednu osobu. Má černé oči, v kterých se skrývá Sharingan a černé vlasy. Jeho oblíbeným jídlem jsou rýžové kuličky a rád si taky dá rajčata. Co by nikdy nedal do pusy je natto (kvašené fazole a soja).
Neví se jestli je sasuke levák nebo pravák, třeba když psal test tak píše pravou, ale šurikenem hází levou a pouzdro na zbraně má na pravé noze, nebo když dělá Chidorin tak používá levou ruku, přitom Kakashi to dělá pravou rukou.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)

Haruno Sakura

14. října 2007 v 22:44 Postavy z Naruta
Sakura Haruno
Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesnicia spolu s Uzumaki Narutem a Uchihou Sasukem tvoří tým 7, který vede Jounin Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat Chakru. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je zrušení iluze. Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.
Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta. Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako vtipná vložka, protože Sakura je typicky milá. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se ji velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké na ni Yamanaka Ino použila technika přesunu mysli.
V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Yamanaka Ino začala kamarádit a dala jí stuhu. Sakura mělo Ino jako svůj vzor a obdivovala její vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocity podřazenosti a méněcennosti. Jejich přátelství trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho. Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější. Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to chtěla ale změnit, a tak ji vrátila stuhu a prohlásila, že od teď jsou rivalky.
Spekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.
Při interview s Kishimotem Masashim (člověk, kterému vděčíme za Naruta:) ) vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alespoň tedy ze začátku). Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)

Yuuhi Kurenai

14. října 2007 v 22:44
Kurenai Yuuhi
Obrazek Je jouninem a vedoucí týmu 8, ve kterém je Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Ví se toho o ní relativně málo. Jedině, že se teprve nedávno stala Jouninem. Zdá se, že Kurenai má "milostný vztah" s jejím kolegou Jouninen Sarutobi Asumou(jednoduše, že spolu chodí :)). Tráví spolu hodně času a jsou velice šťastni, když jsou spolu. Kurenai se o své studenty hodně stará a vyvinula si k nim velmi silnou vazbu. Vypadá to, že nejvíc si oblíbila Hinatu.
Při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku, když viděla, že Hinata je při boji se svým bratrancem Nejim v nebezpečí smrti, okamžitě zastavila boj. Kurenai si je také vědoma vlivu Naruta na ostatní studenty, ale nic proti tomu nemá, z čehož vyplývá, že má Naruta celkem v oblibě. Během její krátké bitvy s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem využila proti Itachimu svou nejsilnější techniku - démonická iluze: smrt stromovým přivázáním. Nicméně Itachi ji velmi snadno odvrátil pomocí Sharinganu. Také se uvádí, že ukončila akademii ve věku 9 let a absolvovala Chuuninskou zkoušku ve věku 13 let, protože v tu dobu byla zrovna válka a vesnice potřebovala rychleji získat nové ninji. Kurenai se narodila 11. června, na začátku seriálu jí bylo 27 let.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Inuzuka Kiba a Akamaru

14. října 2007 v 22:43
Kiba Inuzuka
ObrazekInuzuka Kiba je hlasitý a akční Genin z týmu 8, který vede Yuuhi Kurenai. Do tohoto týmu patří i Hyuuga Hinata a Aburame Shino. Kiba pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken ( Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe (ve škole, doma, v restauraci atd.), je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho ninja technik (jutsu), například dvojitý ostrý tesák. Nejpve použijí Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře), díky kterému vypadají jako bestiální Kiba. Takto způsobí nepříteli díky vysoké rychlosti točení a silnému nárazu obrovská zranění. Obrazek
Tím, že Kiba použije Chakru ve svém nose, dokáže citlivost svého čichu zvýšit až tisíckrát. Kiba, ale i další členové jeho týmu, Hinata a Shino, jsou velmi dobří ve stopování a technikách přežití. Kibovy a Akamarovy smysly spojené s Byakuganem Hinaty a Shinovým Kikaichuu (ničící brouci) z nich dělá výborný stopovací tým. V porovnání s týmem 7 (Naruto, Sakura a Sasuke) jsou v týmu 8 mnohem lepší vztahy a týmová práce. I přesto, že Shino prohlašuje, že nemá rád Kibu kvůli jeho panovačným postojům během druhé části Chuuninské zkoušky. Kiba se o Hinatu stará jako její starší bratr.
Obrazek
Spekuluje se o tom, že Kiba se zamiloval do Hinaty a hodlá jí vyznat lásku.Kiba se narodil ve stejný den jako Akamaru.
Akamaru
Akamaru je Kibův Ninken, nejlepší přítel a užitečný společník. Akamarovi má vysoce vyvinuté smysly, jako je čich a sluch. Akamaru svým čichem dokáže zjišťovat množství Chakry, a tak varovat Kibu před silným nepřítelem. Akamaru a Kiba téměř vždy útočí společně a často používají
Obrazek
Juujin Bunshin (Klon člověk-zvíře), aby popletli své protivníky. Mají také velmi silnou techniku Kombinovaná přeměna člověk-zvíře (Dvouhlavý vlk), kdy zkombinují svá těla do jednoho obrovského bílého dvouhlavého vlka, který je schopný naprosto ničivé rychlosti a síly. Ale tento útok je zcela oslepí. Tento útok obvykle následuje po Dainamikku Maakingu (Dynamické značkování), což jim umožní zaměřit nepřítele jen pomocí čichu. Akamaru se narodil 7. červenec. Je mu 6 let.
Obrazek
Obrazek

Hyuga Hinata

14. října 2007 v 22:42 Postavy z Naruta
Hinata Hyuuga
Hinata je dcerou šéfa klanu Hyuuga. Po svém otci zdědí vedení tohoto klanu. Hinata je neuvěřitelně plachá a jemná dívka, ale při boji se chová jako velmi tvrdý a silný ninja. Po zkoušce na akademii byla přiřazena do týmu číslo 8, který vedla Yuuhi Kurenai. V tomto týmu byli také Inuzuka Kiba a Aburame Shino. Hinata v boji používá hlavně taijutsu (boj na blízko). Jako člen klanu Hyuuga ovládá kekkei genkai (vrozenou vlastnost) Byakugan. Byakugan znamená "Bílé Oko". Díky byakuganu je její zorné pole při boji téměř 360°. Její styl boje dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém Chakry a vnitřní orgány svého protivníka.
Jak již bylo řečeno, Hinata se má stát dědičkou vedení klanu Hyuuga, protože je nejstarší dítě šéfa klanu. Její otec ji ale v považoval za úplně ztracenou, protože byla velmi slabá. Dokonce řekl, že je slabší než její mladší sestra Hanabi. Hinatiny schopnosti byly absolutně nesrovnatelné se schopnostmi jejího bratrance Nejiho, který je z vedlejší rodiny, a proto se nemůže stát hlavou klanu (což těžce nese). Hinatin otec Hiashi ji tedy nechal ve výcviku u Kurenai. Kurenai dokonce řekla, že to vypadá, jako kdyby Hiashimu nevadilo, že Hinata zemře v boji.
Hinata neměla skoro žádné sebevědomí, ale při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku ji povzbuzoval Naruto svými obvyklými hláškami o tom, že nesmí prohrát, že má bojovat atd. To Hinatě moc pomohlo a díky tomu začala věřit v sama sebe.
Hinata právě Naruta (nejen) pro jeho postoje moc obdivuje a kdykoliv s ním mluví, tak se červená. Naruto si ale zatím Hinatinu náklonnost neuvědomil. Hinata Naruta obdivovala už na akademii, kdy ho ostatní považovali jen za převtělení liščího démona Kyuubiho. Hinatina romantická láska k Narutovi je naprosto výjímečná, protože žádná jiná holka z Listové Naruta nechce (na rozdíl od Sasukeho, o kterého se holky přímo perou). Hinatino motto je, že pomocí víry v sebe se můžete stát novou osobou. Hinata se narodila 27. prosince a na začátku seriálu jí bylo 12 let.

Kopírovat pouze se zdrojem, arigato:)